środa, 6 grudzień 2023, 18:36

Przed 1 listopada

Przed 1 listopada

środa, 14 października 2015, 22:45 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, historia, społeczeństwo

Przed zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych, podobnie jak w latach ubiegłych, zapraszamy do włączenia się do akcji porządkowania cmentarzy znajdujących się na terenie naszej gminy. Tym razem będziemy chcieli uporządkować nieczynną poniemiecką nekropolię w Grabowie, znajdującą się za zabudowaniami Spółdzielni Kółek Rolniczych. Spotykamy się na tym cmentarzu, w tę sobotę 17 października br., o godzinie 11.00. Osoby, które do nas dołączą prosimy, o ile jest to możliwe, o zabranie ze sobą narzędzi ogrodniczych.
Tydzień później, w sobotę 2
4 bm., o godzinie 11.00 spotkamy się przed kaplicą na kamieńskim Cmentarzu Komunalnym by uporządkować opuszczone groby znajdujące się na naszej nekropolii, w tym i te o znaczeniu historycznym, osób zasłużonych i pionierów Ziemi Kamieńskiej oraz wspomóc porządkowanie kwatery wojennej i Cmentarza Wojennego.
Zapraszamy wszystkich chętnych do przyłączenia się do akcji!

Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej oraz Towarzystwo Miłośników Ziemi Kamieńskiej

Przed 1 listopada Reviewed by on . Przed zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych, podobnie jak w latach ubiegłych, zapraszamy do włączenia się do akcji porządkowania cmentarzy znajdujących się Przed zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych, podobnie jak w latach ubiegłych, zapraszamy do włączenia się do akcji porządkowania cmentarzy znajdujących się Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top