sobota, 2 grudzień 2023, 06:43

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Wolin » XXIII Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Sołtysów Ziemi Wolińskiej
XXIII Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Sołtysów Ziemi Wolińskiej

XXIII Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Sołtysów Ziemi Wolińskiej

sobota, 17 października 2015, 22:10 Kategoria: Gmina Wolin, społeczeństwo

W dniu 5.10.2015 r. odbyło się XXIII Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Sołtysów Ziemi Wolińskiej. Było to zebranie sprawozdawcze trzeciej kadencji. Na wstępie Prezes Stowarzyszenia powitał zebranych gości: burmistrza Ryszarda Mroza i skarbnika Romana Kleszczyńskiego oraz Członków Stowarzyszenia, stwierdzając jednocześnie brak quorum. Zebranie zamknięto wyznaczając drugi termin. Następnie Prezes Zarządu SSZW zaprezentował zebranym pokaz slajdów ze zdjęciami dokumentującymi działalność Stowarzyszenia Sołtysów Ziemi Wolińskiej.

Po ponownym otwarciu Zebrania przedstawiono porządek i przystąpiono do obrad. Prezes przedstawił sprawozdanie z działalności za okres 20.05-05.10.2015 r. W kolejnym punkcie  wiceprzewodnicząca Komisji Rewizyjnej zapoznała zebranych ze sprawozdaniem komisji za okres sprawozdawczy i wypracowaną opinii o pracy Zarządu.  Podjęto trzy uchwały: o zatwierdzeniu sprawozdania Zarządu z działalności Stowarzyszenia, o zatwierdzeniu sprawozdania z działalności Komisji Rewizyjnej i o zmianie reprezentanta w Krajowym Stowarzyszeniu Sołtysów. Omówiono warunki wyjazdu do sołtysów zaprzyjaźnionej Gminy Walim. Po wyczerpaniu tematów z wolnych wniosków Zebranie zamknięto.

Krystyna Rytlewska

Wiceprezes Zarządu SSZW

XXIII Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Sołtysów Ziemi Wolińskiej Reviewed by on . W dniu 5.10.2015 r. odbyło się XXIII Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Sołtysów Ziemi Wolińskiej. Było to zebranie sprawozdawcze trzeciej kadencji. Na wstę W dniu 5.10.2015 r. odbyło się XXIII Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Sołtysów Ziemi Wolińskiej. Było to zebranie sprawozdawcze trzeciej kadencji. Na wstę Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top