sobota, 2 grudzień 2023, 06:37

Strona główna » REGION » Młodzi gryfiarze niepokonani w Gryficach

Młodzi gryfiarze niepokonani w Gryficach

poniedziałek, 19 października 2015, 22:55 Kategoria: REGION, sport

W sobotę, 17 października 2015 roku w Gryficach rozegrana została przedostatnia kolejka ligowa w ramach Zachodniopomorskiej Ligi Orlika Młodszego. W rywalizacji udział biorą cztery drużyny z rocznika 2006-2007: Sparta Gryfice, Rega Trzebiatów, Fala Międzyzdroje oraz Gryf Kamień Pomorski.

Zespół kamieńskiego Gryfa prowadzony jest przez trenera Dawid Sandzewicz. Drużyna na co dzień współpracuje ze szkółką piłkarską LP Football Academy w Poznaniu. Treningi młodych zawodników odbywają się dwa razy w tygodniu – we wtorki i czwartki. Dodatkowo odbywają się zajęcia na basenie. Nasi młodzi zawodnicy wygrali w Gryficach wszystkie trzy spotkania ligowe!

Oto wyniki:

Rega Trzebiatów – Gryf Kamień Pomorski          0:5

Sparta Gryfice – Gryf Kamień Pomorski                                0:3

Gryf Kamień Pomorski – Fala Międzyzdroje       3:1

Skład drużyny Gryfa Kamień Pomorski: Kuba Stępień, Fabian Bodek, Hubert Bodek, Bartek Wójcik, Adrian Konopski, Mateusz Kamiński, Błażej Sawuła, Maciej Kułaga, Kacper Sikora, Julian Jankowski i Mikołaj Drzewiecki.

Ostatnia kolejka ligowa rozegrana zostanie za tydzień w Trzebiatowie. Następnie zawodników czeka przerwa w rozgrywaniu meczów na świeżym powietrzu, treningi i turnieje przeniosą się na okres jesienno-zimowy do hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim. Dziękujemy naszym młodym piłkarzom za kolejny dobry występ w lidze Orlika Młodszego. Słowa podziękowania należą się również rodzicom, a także trenerowi Dawidowi Sandzewiczowi. Trzymamy kciuki za ostatnią kolejkę ligową – powodzenia w Trzebiatowie!

Daniel Klamborowski

MOSiR Kamień Pomorski

 

Młodzi gryfiarze niepokonani w Gryficach Reviewed by on . W sobotę, 17 października 2015 roku w Gryficach rozegrana została przedostatnia kolejka ligowa w ramach Zachodniopomorskiej Ligi Orlika Młodszego. W rywalizacji W sobotę, 17 października 2015 roku w Gryficach rozegrana została przedostatnia kolejka ligowa w ramach Zachodniopomorskiej Ligi Orlika Młodszego. W rywalizacji Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top