wtorek, 6 czerwiec 2023, 10:38

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » IV – Pielgrzymka ,,Bardziej kochanych przez Boga’’

IV – Pielgrzymka ,,Bardziej kochanych przez Boga’’

wtorek, 03 listopada 2015, 21:38 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, religia

Jest jesień 28 października (środa) 2015 r. powiewa chłodny wiatr i coraz wyżej wznosi się słonko jak na tą porę roku pogoda wymarzona dla dzieci, szczególnie dla dzieci chorych i niepełnosprawnych. Zbliżała się godz.11.00 kiedy to zaczęli przybywać do kościoła pw. Św. Jana Pawła II w Śniatowie dzieci, młodzież, kadra, mieszkańcy DPS w Śniatowie wraz z opiekunami oraz przewodnicząca Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Kamieniu Pom. p. Jolanta Janik. Na uroczystą Mszę Św. z okazji Dnia Wspomnienia Św. Jana Pawła II ( który przypada 22 października ) w Sanktuarium w Śniatowie zgromadziła się po raz czwarty pielgrzymka osób chorych i niepełnosprawnych pod hasłem ,, Bardziej Kochani przez Boga ‘’. Mszę Św. odprawił ks. prob. kan. kustosz sanktuarium Roman Rostkowski. Intencja była sprawowana za wszystkich chorych, cierpiących ich rodziców, opiekunów oraz wszystkich zgromadzonych w kościele. W słowie Bożym mogliśmy usłyszeć trzy bardzo ważne słowa: Wiara, Nadzieja, Miłość. Bóg obdarował nas wszystkim tym, czego potrzebujemy aby przy nim wytrwać do końca. Dał nam wiarę, nadzieję i miłość. Dał nam tego tyle, aby nam wystarczyło i abyśmy mogli dzielić się tym z innymi, dlatego też zachęcajmy innych do zabiegania, troski, szukania wiary, nadziei i miłości w ich życiu. Po zakończonej Eucharystii ks. Roman zaprosił wszystkich zgromadzonych na słodki poczęstunek. Pyszne ciasto, pączki oraz ciepłe napoje wszystkim smakowały. Wszyscy pielgrzymi byli zadowoleni z tej uroczystości, w tak szczególnym miejscu i wyrażali nadzieję na następne spotkanie w Sanktuarium Św. Jana Pawła II w Śniatowie. Serdeczne podziękowania dla ks. proboszcza Romana Rostkowskiego oraz wszystkim tym którzy przyczynili się do zorganizowania tej uroczystości.

,,Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.’’  ( Jan Paweł II )

IV – Pielgrzymka ,,Bardziej kochanych przez Boga’’ Reviewed by on . Jest jesień 28 października (środa) 2015 r. powiewa chłodny wiatr i coraz wyżej wznosi się słonko jak na tą porę roku pogoda wymarzona dla dzieci, szczególnie d Jest jesień 28 października (środa) 2015 r. powiewa chłodny wiatr i coraz wyżej wznosi się słonko jak na tą porę roku pogoda wymarzona dla dzieci, szczególnie d Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top