wtorek, 6 czerwiec 2023, 11:08

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Turniej w Grębowie i w Kołczewie kończący owocny sezon golfowy…
Turniej w Grębowie i w Kołczewie kończący owocny sezon golfowy…

Turniej w Grębowie i w Kołczewie kończący owocny sezon golfowy…

wtorek, 03 listopada 2015, 21:15 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

W ostatni weekend października na polach golfowych w Grębowie i w Kołczewie odbył się dobrze obsadzony turniej kończący sezon. Impreza zgromadziła wielu zawodników, także zza granicy, a poziom turnieju był wysoki i dość wyrównany. Wiele ich zagrywek było najwyższych lotów, a i emocji przy tym nie zabrakło. Pogoda golfistom jak najbardziej sprzyjała, więc impreza była niezwykle udana.

Ostatecznie kategorię netto 0 – 18 zdominował Jacek Chyziak, który wyprzedził Kazimierza Sać oraz Romana Trzmiela.

W kategorii netto HCP 18 – 36 zwyciężył Grzegorz Lewicki przed Markiem Kopczyńskim i Januszem Morawiakiem.

Dwudniowe zmagania na obu polach golfowych wygrał ostatecznie Paweł Grzelak.

To ostatni turniej z tych dużych na obu polach golfowych, które położone są w naszym powiecie. Teraz oczywiście golfiści nie zawieszają kijków na haku, bowiem tak jak nam powiedziano w siedzibie Kamień Country Club w Grębowie, nawet do pierwszych śniegów golfiści będą jeszcze obecni na zielonym polu golfowym, po to, by podnosić swoje umiejętności i oczywiście dla relaksu i dobrej zabawy.

Obserwator

Turniej w Grębowie i w Kołczewie kończący owocny sezon golfowy… Reviewed by on . W ostatni weekend października na polach golfowych w Grębowie i w Kołczewie odbył się dobrze obsadzony turniej kończący sezon. Impreza zgromadziła wielu zawodni W ostatni weekend października na polach golfowych w Grębowie i w Kołczewie odbył się dobrze obsadzony turniej kończący sezon. Impreza zgromadziła wielu zawodni Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top