wtorek, 6 czerwiec 2023, 11:52

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Wolin » Dzień Ryby – Skoszewo 2015

Dzień Ryby – Skoszewo 2015

czwartek, 05 listopada 2015, 08:15 Kategoria: Gmina Wolin, gospodarka, REGION, społeczeństwo

W sobotę 17 października 2015 r. w świetlicy wiejskiej w Skoszewie odbyła się IV edycja „Dnia Ryby”. W spotkaniu wzięli udział mieszkańcy oraz zaproszeni goście. Przeprowadzono konkurs na najsmaczniejszą potrawę z ryb.

W konkursie brało udział 10 sołectw z gminy Wolin i jedno sołectwo z gminy Stepnica. Po burzliwej dyskusji jury zadecydowało, że najsmaczniejszą potrawę z ryby przygotowało i zajęło I miejsce sołectwo Sierosław, II miejsce sołectwo Recław i III sołectwo Laska. Wszystkie pozostałe sołectwa zostały wyróżnione i otrzymały nagrody. Poczęstunek dla zaproszonych gości przygotowali mieszkańcy Skoszewa.

Dziękuję serdecznie zespołowi muzycznemu „Trawers” ze Skoszewa, Kapeli Ostromice oraz p. Mariuszowi Cieślik z Centrum Ubezpieczeń z Wolina. Szczególnie dziękuję Jury, państwu Mariannie i Dariuszowi Juszczak – pedagogom z ZSP w Kamieniu Pomorskim oraz p. Annie Ptaszek za ocenienie potraw w konkursie i p. Krzysztofowi Stefanowiczowi z BGŻ Paribas za drobne upominki. Jestem wdzięczna mieszkańcom oraz sponsorom za pomoc w przygotowaniu spotkania, a przybyłym sołectwom za udział w konkursie.

Impreza została zrealizowana w ramach Gminnego Programu Grantowego dla sołectw z terenu gminy Wolin.

 

Sołtys Skoszewa

Danuta Demkowicz

Dzień Ryby – Skoszewo 2015 Reviewed by on . W sobotę 17 października 2015 r. w świetlicy wiejskiej w Skoszewie odbyła się IV edycja „Dnia Ryby”. W spotkaniu wzięli udział mieszkańcy oraz zaproszeni goście W sobotę 17 października 2015 r. w świetlicy wiejskiej w Skoszewie odbyła się IV edycja „Dnia Ryby”. W spotkaniu wzięli udział mieszkańcy oraz zaproszeni goście Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top