środa, 20 październik 2021, 17:47

Strona główna » WYDARZENIA » edukacja » Najwyższe wyróżnienie Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego dla Wolina

Najwyższe wyróżnienie Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego dla Wolina

sobota, 07 Listopad 2015, 22:48 Kategoria: edukacja, Gmina Wolin, historia

30 października 2015 r. w „Dworku Wolińskim” w imieniu Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego pan Tadeusz Rak oraz Kazimierz Rachański wręczyli na ręce Burmistrza Wolina – Eugeniusza Jasiewicza najwyższe wyróżnienie PTTK – medal – dla Urzędu Miejskiego w Wolinie w uznaniu zasług za stworzony przyjazny klimat dla turystów, krajoznawców i historyków przybywających na Ziemię Wolińską oraz wkład w rozwój turystyki naszego regionu.

Wnioskodawcą przyznanego medalu byli przewodnicy Koło PTTK i Klub Przewodników PTTK „Baszta Kaszana” w Trzebiatowie. Otrzymany medal potwierdza fakt, że Gmina Wolin jest otwarta dla turystów, którzy odwiedzając nasze ziemie spotkają się nie tylko z życzliwością i otwartością pracowników instytucji publicznych ale również jej mieszkańców.

Jak zaznaczył pan Tadeusz Rak – Wolin jest miejscem, gdzie przewodnicy i turyści czują się wyjątkowo dobrze, są życzliwie przyjmowani zarówno przez pracowników urzędu miejskiego, wolińskiego Muzeum jak i Skansenu Słowian i Wikingów. Dodał, że Urząd Miejski w Wolinie znalazł się w bardzo wąskim gronie instytucji, które otrzymały taki medal PTTK.

 

 

 

Najwyższe wyróżnienie Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego dla Wolina Reviewed by on . 30 października 2015 r. w „Dworku Wolińskim” w imieniu Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego pan Tadeusz Rak oraz Kazimierz Rachańsk 30 października 2015 r. w „Dworku Wolińskim” w imieniu Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego pan Tadeusz Rak oraz Kazimierz Rachańsk Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top