poniedziałek, 25 wrzesień 2023, 06:21

Strona główna » WYDARZENIA » edukacja » Gala upamiętniająca odzyskanie niepodległości w Gimnazjum w Świerznie

Gala upamiętniająca odzyskanie niepodległości w Gimnazjum w Świerznie

czwartek, 19 listopada 2015, 21:43 Kategoria: edukacja, Gmina Świerzno, historia, społeczeństwo

Bardzo efektownie prezentowała się szkolna gala, która odbyła się 12 listopada br. w Gimnazjum w Świerznie upamiętniająca kolejną rocznicę odzyskanie przez Polskę niepodległości po 123 latach niewoli.

Szkolni artyści – tak naprawdę w większości artystki – pod dowództwem Nikodema Rudnika wystąpili  niezwykle udanie. Wielką niespodzianką było przybycie do Świerzna znaczącej części  Grupy Rekonstrukcji Historycznej Nałęcz działającej przy Klubie Garnizonowym  w Trzebiatowie. Panowie w mundurach: legionowych, ale również innych formacji, zajmująco opowiadali o swojej pasji. Z lekkością przenieśli nas w czasy kiedy wolność była dla Polaków tylko wielkim marzeniem. Wielkie wyrazy uznania dla wszystkich aktorów, uczestników oraz autorów imprezy oraz jej scenarzystek i reżyserek: Beaty Jaroszyńskiej, Anity Nowak, Luizy Zimy.

źródło: Gimnazjum w Świerznie

 

Gala upamiętniająca odzyskanie niepodległości w Gimnazjum w Świerznie Reviewed by on . Bardzo efektownie prezentowała się szkolna gala, która odbyła się 12 listopada br. w Gimnazjum w Świerznie upamiętniająca kolejną rocznicę odzyskanie przez Pols Bardzo efektownie prezentowała się szkolna gala, która odbyła się 12 listopada br. w Gimnazjum w Świerznie upamiętniająca kolejną rocznicę odzyskanie przez Pols Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top