poniedziałek, 25 wrzesień 2023, 05:09

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektora Gimnazjum
Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektora Gimnazjum

Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektora Gimnazjum

czwartek, 19 listopada 2015, 22:30 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

19 listopada 2015 roku w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim rozegrany został Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Gimnazjum Publicznego im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim.

W zawodach wzięło udział 23 uczniów – 10 dziewczynek i 13 chłopców. Turniej miał za zadanie wyłonić najlepszych zawodników i zawodniczki, które reprezentować będą kamieńską szkołę na szczeblu powiatowym w Międzyzdrojach. Zakończony turniej został zorganizowany i przeprowadzony przez panią Dorotę Szefer, która czuwała nad jego sprawnym przebiegiem.

Dyplomy i puchary dla najlepszych zawodników i zawodniczek wręczyła Dyrektor Gimnazjum Publicznego im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim pani Renata Krasuska. Gratulujemy i do zobaczenia w przyszłym roku!


Klasyfikacja końcowa:

Dziewczyny:

I miejsce – Sandra Błażewicz – klasa III A

II miejsce – Daria Kurowska – klasa II B

III miejsce – Weronika Bandura – klasa I D

 

Chłopcy:

I miejsce – Oskar Zawada – klasa IIIB

II miejsce Patryk Jaworski – III C

III miejsce – Aron Surma – klasa III C

Daniel Klamborowski
MOSiR Kamień Pomorski

Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektora Gimnazjum Reviewed by on . 19 listopada 2015 roku w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim rozegrany został Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Gimnazjum Publicznego im. 19 listopada 2015 roku w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim rozegrany został Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Gimnazjum Publicznego im. Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top