poniedziałek, 25 wrzesień 2023, 05:35

Strona główna » WYDARZENIA » edukacja » Wspomnień czar cz. II
Wspomnień czar cz. II

Wspomnień czar cz. II

czwartek, 19 listopada 2015, 22:15 Kategoria: edukacja, Gmina Międzyzdroje, historia

Zapraszamy na wieczór wspomnień o Międzyzdrojach, który odbędzie się 25 listopada 2015 r. o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach.

Spotkanie będzie miało charakter rozmowy, do której serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz turystów. W trakcie pokazu slajdów zobaczymy jak, od początku XX wieku, aż do czasów współczesnych, zmieniała się wschodnia część naszego miasta, m.in. ulice i budynki przy Promenadzie Gwiazd, Książąt Pomorskich, Ludowej, Zwycięstwa, Pomorskiej, Traugutta, Turystycznej, itd.

Osoby, które chciałyby udostępnić swoje zdjęcia, pocztówki oraz pamiątki związane z Międzyzdrojami do prezentacji lub na wystawę, prosimy o zgłaszanie się do pracowników biblioteki.

Bibliotekarze

Wspomnień czar cz. II Reviewed by on . Zapraszamy na wieczór wspomnień o Międzyzdrojach, który odbędzie się 25 listopada 2015 r. o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach. Spot Zapraszamy na wieczór wspomnień o Międzyzdrojach, który odbędzie się 25 listopada 2015 r. o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach. Spot Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top