środa, 20 październik 2021, 19:34

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » MIŚ JEST MAŁY I PUCHATY…
MIŚ JEST MAŁY I PUCHATY…

MIŚ JEST MAŁY I PUCHATY…

piątek, 27 Listopad 2015, 21:54 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, POWIAT

MIŚ JEST MAŁY I PUCHATY

MIS JEST FAJNY I KUDŁATY

MIŚ JEST GRUBY JAK TA KULA

MISIA ZAWSZE SIĘ PRZYTULA

25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Jak co roku do Oddziału dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kamieniu Pomorskim przybyli miłośnicy tych sympatycznych i puchatych niedźwiadków. Tym razem były to dzieci z klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 2 wraz ze swoimi wychowawczyniami.

Najważniejszym punktem spotkania było przedstawienie przygotowane przez uczennice klasy IV c pod kierunkiem bibliotekarki. Młode aktorki świetnie sprawdziły się w swych rolach i zostały nagrodzone burzą oklasków. Nie zabrakło także wspólnie śpiewanych misiowych piosenek, opowieści o najbardziej znanych bajkowych misiach. Dzieci wysłuchały również opowiadania o urodzinach pana misia. Niespodzianką było obejrzenie bajki o zapomnianym nieco misiu Uszatku. Dzień Pluszowego Misia można podsumować słowami : choć zabawek innych wiele, miś najlepszym przyjacielem !

MIŚ JEST MAŁY I PUCHATY… Reviewed by on . MIŚ JEST MAŁY I PUCHATY MIS JEST FAJNY I KUDŁATY MIŚ JEST GRUBY JAK TA KULA MISIA ZAWSZE SIĘ PRZYTULA 25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. J MIŚ JEST MAŁY I PUCHATY MIS JEST FAJNY I KUDŁATY MIŚ JEST GRUBY JAK TA KULA MISIA ZAWSZE SIĘ PRZYTULA 25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. J Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top