czwartek, 6 październik 2022, 15:48

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Rodzinne warsztaty plastyczne “Fabryka ozdób świątecznych”
Rodzinne warsztaty plastyczne “Fabryka ozdób świątecznych”

Rodzinne warsztaty plastyczne “Fabryka ozdób świątecznych”

wtorek, 01 grudnia 2015, 22:12 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, REGION, społeczeństwo

Zapraszamy wszystkich chętnych (dzieci, młodzież i dorosłych) na warsztaty plastyczne „Fabryka ozdób świątecznych”. Będą to atrakcyjne zajęcia podczas, których każdy będzie mógł własnoręcznie wykonać ozdoby świąteczne, stworzyć niepowtarzalne, autorskie dzieła i udekorować nimi swój dom. Część ozdób zostanie przekazana na Jarmark Świąteczny, który odbędzie się 19 grudnia 2015 r. w sali teatralnej Międzynarodowego Domu Kultury. Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na cele statutowe Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina”.

Zajęcia będą odbywać się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach oraz w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy (z powodu remontu w Wiklinie warsztaty odbędą się w Szkole w Wapnicy). Zajęcia są bezpłatne. Organizujemy zajęcia bez ograniczeń wiekowych. Przy bardziej skomplikowanych zadaniach liczymy na pomoc dzieciom ze strony rodziców. Udział w warsztatach zapowiedzieli również wolontariusze z Fundacji Motywacja i Działanie.

Organizatorami warsztatów są Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina”, Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach, Szkoła Podstawowa nr 2 w Wapnicy, Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach który zakupił część artykułów plastycznych w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2015 r. na działania profilaktyczno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży realizowane przy bibliotece w Międzyzdrojach.

„FABRYKA OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH” działa:

– w MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ w Międzyzdrojach 7, 8, 14, 15 grudnia 2015 r. od godz.16:00 do 18:00,

– w SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 w Wapnicy 9, 16 grudnia 2015 r. od godz. 16:30 do 19:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych!

 

Rodzinne warsztaty plastyczne “Fabryka ozdób świątecznych” Reviewed by on . Zapraszamy wszystkich chętnych (dzieci, młodzież i dorosłych) na warsztaty plastyczne „Fabryka ozdób świątecznych”. Będą to atrakcyjne zajęcia podczas, których Zapraszamy wszystkich chętnych (dzieci, młodzież i dorosłych) na warsztaty plastyczne „Fabryka ozdób świątecznych”. Będą to atrakcyjne zajęcia podczas, których Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top