czwartek, 6 październik 2022, 16:55

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Uroczyste otwarcie przebudowanych ulic
Uroczyste otwarcie przebudowanych ulic

Uroczyste otwarcie przebudowanych ulic

wtorek, 01 grudnia 2015, 21:55 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, gospodarka, społeczeństwo

Dobiega końca realizacja projektu pn. „Wybór partnera prywatnego do realizacji usługi utrzymania dróg lokalnych ulic Dziwnowska, B. Chrobrego, Mieszka I wraz z ich przebudową”. Efekty wytężonej pracy podmiotów zaangażowanych w wykonanie tego zadania – konsorcjum firm Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Kamieniu Pomorskim oraz Derylak-Bud Sp. z o.o. w Kamieniu Pomorskim są już widoczne od kilu tygodni. Przejazd przez główną arterię komunikacyjną odbywa się dużo sprawniej, a samo miasto zyskało na estetyce i funkcjonalności, otrzymując w efekcie nie tylko nową nawierzchnię ulic, ale także wygodne chodniki, bezpieczne ronda oraz kolejne metry ścieżek rowerowych. Warto podkreślić , że realizacja projektu, mimo znacznego zakresu wykonanych robót, przebiegła w bardzo dobrym tempie i wyjątkowo sprawnie. Szczegółowe sprawozdanie z realizacji zadania będzie dostępne po dokonaniu odbioru końcowego, który jest zaplanowany na 4 grudnia br.

Otwarcie przebudowanych ulic odbędzie się w niedzielę 6 grudnia o godz. 17.00 przy rondzie u zbiegu ulic Dziwnowskiej i Adama Mickiewicza. Uroczystości towarzyszyć będzie uruchomienie iluminacji świątecznej, w programie nie zabraknie także innych atrakcji, w tym mikołajkowych akcentów. Będą występy muzyczne, grill, a także słodka niespodzianka. Zapraszamy serdecznie do udziału – także najmłodszych naszych mieszkańców!

Uroczyste otwarcie przebudowanych ulic Reviewed by on . Dobiega końca realizacja projektu pn. „Wybór partnera prywatnego do realizacji usługi utrzymania dróg lokalnych ulic Dziwnowska, B. Chrobrego, Mieszka I wraz z Dobiega końca realizacja projektu pn. „Wybór partnera prywatnego do realizacji usługi utrzymania dróg lokalnych ulic Dziwnowska, B. Chrobrego, Mieszka I wraz z Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top