poniedziałek, 25 wrzesień 2023, 06:03

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Akcja e- motywacja w bibliotece

Akcja e- motywacja w bibliotece

sobota, 05 grudnia 2015, 21:43 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, POWIAT

W Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kamieniu Pomorskim odbywał się cykl webinariów w ramach projektu akcja e-motywacja Fundacji Orange. Celem tego projektu była  aktywizacja i wspieranie osób starszych w rozwoju osobistym i społecznym. Uczestnicy akcji: e-motywacji zostali zaproszeni do udziału w przygodzie z odkrywaniem…siebie! Spotkania te miały dodać odwagi i uzupełnić zapasy energii przydatne do życia aktywnego i spełnionego. Osoby biorące udział miały możliwość zadania pytań gościom transmisji i wymienienia się między sobą własnymi pomysłami na aktywność w sile wieku.

Gościem każdego z odcinków cyklu akcja e- motywacja był Tomasz Kozłowski, psycholog, szkoleniowiec, ratownik GOPR oraz skoczek spadochronowy. Zawodowo zajmuje się pracą z ludźmi i wspieraniem ich w samorozwoju. Natomiast gościem specjalnym każdego spotkania był zawsze kto inny. I tak mieliśmy przyjemność gościć:

– Hannę Sienkiewicz, która na Podlasiu wybudowała dom z gliny i zaktywizowała miejscowe kobiety, tworząc z nimi Targowisko kreatywności

– Emilię Krakowską, aktorkę filmową i teatralną

– Krystynę Koftę, pisarkę, malarkę i publicystkę

– Hannę Norowicz, aktorkę teatralną i filmową, która w wieku 80 lat została modelką

– Ewę Nowicką Rusek, profesor antropologii społecznej na Uniwersytecie Warszawskim

– Zofię Czerwińską, aktorkę teatralną i filmową.

Spotkania cieszyły się bardzo pozytywną reakcją uczestników. Były pouczające i wskazujące kierunek zmian treści we własnym życiu. Uzmysławiały, że życie po osiągnięciu pewnego wieku to nie koniec, ale początek. My sami jesteśmy odpowiedzialni za to co nas spotyka i czy coś z tym zrobimy zależy od nas samych.

 

 

 

Akcja e- motywacja w bibliotece Reviewed by on . W Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kamieniu Pomorskim odbywał się cykl webinariów w ramach projektu akcja e-motywacja Fundacji Orange. Celem tego W Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kamieniu Pomorskim odbywał się cykl webinariów w ramach projektu akcja e-motywacja Fundacji Orange. Celem tego Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top