czwartek, 6 październik 2022, 16:05

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » „Fabryka ozdób świątecznych” już działa!

„Fabryka ozdób świątecznych” już działa!

sobota, 12 grudnia 2015, 22:43 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

7 i 8 grudnia 2015 roku w międzyzdrojskiej bibliotece zorganizowano rodzinne warsztaty plastyczne „Fabryka ozdób świątecznych”. Zajęcia cieszyły się wielkim powodzeniem. Cała sala pękała w szwach, a radości było co niemiara.
Dzieci wraz z rodzicami i opiekunami wykonywały piękne dekoracje świąteczne. Były to małe renifery, wizerunki Mikołaja, bałwanka, pingwinka, choinki uszyte z filcu oraz „zima w kuli” czyli bombki z zimowym domkiem w środku . Powstały piękne, kolorowe prace, a co najważniejsze wykonane przez całe rodziny. Część prac dzieci zabrały do domu, by świątecznie przystroić swoje mieszkania. Pozostałe ozdoby będą sprzedane na Międzyzdrojskim Jarmarku Świątecznym, który odbędzie się 19 grudnia w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach od 11:00 do 18:00. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany dla Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina”, które jest współorganizatorem świątecznych warsztatów. Na kolejne zajęcia w międzyzdrojskiej bibliotece zapraszamy w poniedziałek i wtorek – 14 i 15 grudnia od 16:00 do 18:00. W Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy w środę – 16 grudnia od 16:30 do 19:00 odbędą się świąteczne warsztaty pt. „Pierniczkowe rewelacje”, na które również serdecznie zapraszamy. Dziękujemy wolontariuszom z Fundacji Motywacja i Działanie za wsparcie i pomoc oraz Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach za zakup materiałów plastycznych.

„Fabryka ozdób świątecznych” już działa! Reviewed by on . 7 i 8 grudnia 2015 roku w międzyzdrojskiej bibliotece zorganizowano rodzinne warsztaty plastyczne „Fabryka ozdób świątecznych”. Zajęcia cieszyły się wielkim pow 7 i 8 grudnia 2015 roku w międzyzdrojskiej bibliotece zorganizowano rodzinne warsztaty plastyczne „Fabryka ozdób świątecznych”. Zajęcia cieszyły się wielkim pow Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top