czwartek, 6 październik 2022, 16:50

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Pierwsze miejsce Gryfiarzy w Turnieju o Puchar Dyrektora MOSiR-u

Pierwsze miejsce Gryfiarzy w Turnieju o Puchar Dyrektora MOSiR-u

wtorek, 15 grudnia 2015, 22:15 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

12 grudnia 2015 roku w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim rozegrany został I Zimowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR-u, w którym rywalizowały dzieci z rocznika 2006. W turnieju zagrało 8 drużyn: Gryf Kamień Pomorski (3 zespoły), Vineta Wolin, Sparta Gryfice, Fala Międzyzdroje, Ina Goleniów i Arkonia Szczecin. Rozegranych zostało 28 spotkań, które wyłoniły zwycięzcę. Okazał się nim zespół gospodarzy Gryf Kamień Pomorski – grupa zielonych. Królem strzelców z wynikiem 8 goli został Fabian Bodek, zawodnik kamieńskiego Gryfa.

Zakończony turniej został zaplanowany i przygotowany w najdrobniejszych szczegółach. Wszystko za sprawą rodziców, którzy od lat całym sercem angażują się w organizację tego typu imprez. Mamusie naszych małych zawodników doszły już do perfekcji, przysłowiowy serwis rodzicielski po raz kolejny okazał się kluczem do sukcesu. Wiele pozytywnych i przychylnych opinii usłyszeliśmy od trenerów przyjezdnych drużyn. Wszystko dzięki rodzicom, trenerowi Dawidowi Sandzewiczowi oraz naszym kochanym dzieciakom, które stworzyły niesamowite widowisko sportowe.

Zdjęcia z turnieju dostępne są na stronie Organizatora pod adresem www.mosir-kamien.pl

Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie. Słowa podziękowania dla sponsorów i kibiców, którzy w sobotę odwiedzili naszą halę. Do zobaczenia na kolejnych turniejach piłkarskich!

 

Daniel Klamborowski
MOSiR Kamień Pomorski

Pierwsze miejsce Gryfiarzy w Turnieju o Puchar Dyrektora MOSiR-u Reviewed by on . 12 grudnia 2015 roku w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim rozegrany został I Zimowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR-u, w którym rywal 12 grudnia 2015 roku w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim rozegrany został I Zimowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora MOSiR-u, w którym rywal Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top