czwartek, 6 październik 2022, 16:16

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Świerzno » Choć do Świat Bożego Narodzenia było jeszcze bardzo daleko to w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy wrzało.

Choć do Świat Bożego Narodzenia było jeszcze bardzo daleko to w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy wrzało.

czwartek, 17 grudnia 2015, 22:35 Kategoria: Gmina Świerzno, kultura i sztuka, społeczeństwo

Panie z Rady Rodziców już od dłuższego czasu prawie codziennie spotykały się w szkole. Podwijały rękawy i arkusze pociętego papieru zwijały w cienkie rurki. Co to pytały dzieci? Odpowiedź była prosta PAPIEROWA WIKLINA. Do wyplatania używały zwykłego papieru gazetowego, które najczęściej trafiłyby na śmietnik. W ich rękach powstawały istne cuda: choinki, choineczki, wianki, wieńce adwentowe itp. Wszystkie prace są rewelacyjne. Można je będzie podziwiać na aukcji, którą panie zamierzają wystawić 18 grudnia w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Gostyniu.

źródło: Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Gostyniu

Choć do Świat Bożego Narodzenia było jeszcze bardzo daleko to w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy wrzało. Reviewed by on . Panie z Rady Rodziców już od dłuższego czasu prawie codziennie spotykały się w szkole. Podwijały rękawy i arkusze pociętego papieru zwijały w cienkie rurki. Co Panie z Rady Rodziców już od dłuższego czasu prawie codziennie spotykały się w szkole. Podwijały rękawy i arkusze pociętego papieru zwijały w cienkie rurki. Co Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top