czwartek, 6 październik 2022, 16:54

Strona główna » przyroda » Morsy z Wolina biły rekord Guinnessa

Morsy z Wolina biły rekord Guinnessa

środa, 23 grudnia 2015, 07:39 Kategoria: przyroda, sport

W dniu 13.12.2015 r. na zaproszenie Stargardzkiego Klubu Morsów ,,Miedwianie” w „Biciu Rekordu Guinnessa” wzięły udział – Woliński Klub Morsów ,,Wegas” oraz Morsy z Krzęcina.

Aby ustanowić rekord Guinnessa w zimnych wodach Jeziora Miedwie orzeźwiającej kąpieli, przy +4 stopniach Celsjusza, zażyło 77 Morsów. Trzeba było spełnić określone warunki. Każda grupa biorąca udział w akcji musiała liczyć co najmniej 25 osób. W całym kraju w wydarzeniu tym wzięło udział 1799 osób. Śmiałkowie musieli też wytrzymać w zimnej wodzie minimum 3 minuty. Zadanie nie było proste, ponieważ  woda była bardzo zimna. Jako Morsy wierzymy w ustanowienie nowego rekordu. W zdrowym ciele zdrowy duch.

Woliński klub Morsów „Wegas” zaprasza wszystkich chętnych na schładzanie się na wolińskiej plaży w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 9:00.

Woliński Klub Morsów ,,Wegas”

Morsy z Wolina biły rekord Guinnessa Reviewed by on . W dniu 13.12.2015 r. na zaproszenie Stargardzkiego Klubu Morsów ,,Miedwianie” w „Biciu Rekordu Guinnessa” wzięły udział – Woliński Klub Morsów ,,Wegas” oraz Mor W dniu 13.12.2015 r. na zaproszenie Stargardzkiego Klubu Morsów ,,Miedwianie” w „Biciu Rekordu Guinnessa” wzięły udział – Woliński Klub Morsów ,,Wegas” oraz Mor Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top