piątek, 9 czerwiec 2023, 00:35

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

piątek, 08 stycznia 2016, 17:51 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, społeczeństwo
24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już w tę niedzielę. Jak co roku podczas finału odbędzie się aukcja charytatywna. Pieniądze zebrane w 2016 roku przeznaczone zostaną na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Pragniemy uchylić nieco rąbka tajemnicy i pokazać niektóre z przedmiotów przekazywanych na aukcję.
Ryby Zubowicz przekazuje na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Łososia kiszonego przyrządzonego przez Mikołaja Reja podczas jego wizyty w Kamieniu Pomorskim.
Ukiszenie tego łososia zostało wyemitowane na antenie jednej ze stacji telewizyjnych.  Jest to więc Łosoś kiszony jedyny w swoim rodzaju. Waga: 1,9 kg. Termin przydatności: 4 miesiące.
ZGM Kamień Pomorski przekazuje na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zestaw kibica Pogoni Szczecin składający się z:
– smyczy,
– szalika Pogoni Szczecin,
– koszulki okolicznościowej na mecz Pogoń Szczecin – Werder Bremen, rozmiar L,
– oryginalnej koszulki Pogoni Szczecin, rozmiar L.
Książka oraz repliki medali z autografem Grzegorza Laty Jarosław Kapitan przekazał na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy książkę autorstwa Macieja Polkowskiego pt. „Lato” będącą biografią Grzegorza Laty. Wydana w 1994 roku, podpisana przez samego Grzegorza Latę. Do książki dołączone są również repliki medali olimpijskich z 1972 roku, również z autografem Grzegorza Laty.
To tylko niektóre z przedmiotów przekazanych na aukcję. Osoby zainteresowane wystawieniem przedmiotów na aukcji prosimy o dostarczenie ich do biura Kamieńskiego Domu Kultury, przy ulicy Wolińskiej 9 w dniach 7-8 stycznia (w godzinach 8:30-15:30) oraz 9 stycznia (w godzinach 10:30-14:30).
Kamieński Dom Kultury
Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Reviewed by on . 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już w tę niedzielę. Jak co roku podczas finału odbędzie się aukcja charytatywna. Pieniądze zebrane 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już w tę niedzielę. Jak co roku podczas finału odbędzie się aukcja charytatywna. Pieniądze zebrane Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top