piątek, 19 sierpień 2022, 07:58

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Wolin » Orkiestrowe cięcie u fryzjera w Wolinie!
Orkiestrowe cięcie u fryzjera w Wolinie!

Orkiestrowe cięcie u fryzjera w Wolinie!

piątek, 08 stycznia 2016, 18:15 Kategoria: Gmina Wolin, społeczeństwo

– To niesamowite, że można usiąść na fryzjerskim fotelu, stać się piękniejszą albo piękniejszym, a jednocześnie wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! – mówi Jurek Owsiak, zachęcając do wizyty 10 stycznia w Salonie Fryzjerskim Danuta Łużna w Wolinie.

Salon ten bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Fryzjerzy dla WOŚP”, po raz 11-sty zorganizowanej przez kosmetyczną markę Kemon. W niedzielę, 10 stycznia, w dniu 24. Finału, do fryzjera przyjść może każdy, by poddać się dowolnemu zabiegowi – strzyżeniu, koloryzacji, pielęgnacji lub czesaniu. Fryzjerzy tego dnia pracować będą charytatywnie na rzecz Orkiestry, a ich klienci bezpośrednio zasilą znajdującą się w salonie orkiestrową puszkę.

W ubiegłorocznej akcji „Fryzjerzy dla WOŚP” w salonach fryzjerskich udało się zebrać 125 tys. złotych, a we wszystkich dotychczasowych finałach – ponad 1,3 mln złotych.

– W niedzielę, dzień przeznaczony dla odpoczynku i rodziny, fryzjerzy będą w pocie czoła pracować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Gdyby tylko czas i włosy mi pozwoliły, sam odwiedziłbym każdy z tych 120 orkiestrowych salonów. Liczę jednak, że piękne Polki i przystojni Polacy mnie w tym wyręczą! – do upiększenia swego wyglądu 10 stycznia zachęca Jurek Owsiak.

Grający z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Salon Fryzjerski Danuta Łużna w Wolinie znajduje się przy ulicy Słowiańskiej 1E.

 

 

Orkiestrowe cięcie u fryzjera w Wolinie! Reviewed by on . - To niesamowite, że można usiąść na fryzjerskim fotelu, stać się piękniejszą albo piękniejszym, a jednocześnie wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! - m - To niesamowite, że można usiąść na fryzjerskim fotelu, stać się piękniejszą albo piękniejszym, a jednocześnie wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! - m Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top