sobota, 25 marzec 2023, 09:06

Strona główna » WYDARZENIA » edukacja » „Grajki – pomagajki” – rozpoczynamy nabór do nowej edycji programu!
„Grajki – pomagajki” – rozpoczynamy nabór do nowej edycji programu!

„Grajki – pomagajki” – rozpoczynamy nabór do nowej edycji programu!

środa, 13 stycznia 2016, 21:32 Kategoria: edukacja, Gmina Międzyzdroje, społeczeństwo

 Wraz z początkiem roku zespół Pracowni Motywacja i Działanie ogłasza rozpoczęcie naboru do kolejnej, 5 już edycji programu psychoedukacyjnego „Grajki – pomagajki”.

Zakres tematyczny „Grajek – pomagajek” w znaczny sposób przyczynia się do zmniejszenia w uczestnikach poziomu nieśmiałości, do wzrostu ich otwartości oraz umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach poprzez rozumienie i rozpoznawanie uczuć, własnych potrzeb, umiejętności komunikacji i asertywności. Forma prowadzenia zajęć jest dla jej uczestników bardzo atrakcyjna – na zajęcia składają się bowiem 2 wzajemnie uzupełniające się elementy: gra komputerowa oraz scenariusz zajęć dobrany do danego etapu gry. Dzięki takiej kompilacji możliwe jest skuteczniejsze przekazywanie założonych treści.

Do udziału w 5 edycji programu „Grajki – pomagajki” zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 6 – 13 lat. Uczestnictwo w programie jest bezpłatne. Zajęcia prowadzone są w siedzibie Pracowni w Międzyzdrojach, ul. Norwida 7/12.

Pytania / zgłoszenia prosimy kierować pod numerem telefonu 699 654 608, mailowo: sekretariat.mid@gmail.com Program wspiera Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach.

Sebastian Stenka

„Grajki – pomagajki” – rozpoczynamy nabór do nowej edycji programu! Reviewed by on .  Wraz z początkiem roku zespół Pracowni Motywacja i Działanie ogłasza rozpoczęcie naboru do kolejnej, 5 już edycji programu psychoedukacyjnego „Grajki – pomagaj  Wraz z początkiem roku zespół Pracowni Motywacja i Działanie ogłasza rozpoczęcie naboru do kolejnej, 5 już edycji programu psychoedukacyjnego „Grajki – pomagaj Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top