niedziela, 26 marzec 2023, 16:53

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Wolin » Mikołaj zawitał do Kołczewa i … Będzie się działo w świetlicy wiejskiej w Kołczewie

Mikołaj zawitał do Kołczewa i … Będzie się działo w świetlicy wiejskiej w Kołczewie

środa, 13 stycznia 2016, 22:25 Kategoria: Gmina Wolin, społeczeństwo

Jak co roku organizowana jest zabawa mikołajkowa-choinkowa podczas której najmłodsi mieszkańcy naszego sołectwa bawią się czekając na Św. Mikołaja. Tak było i w tym roku, 9 stycznia sala świetlicy była pełna. Prawie sto dzieci wraz ze swoimi rodzicami przybyli aby uczestniczyć w zabawie mikołajkowej.

Świetną zabawę zapewniła „Mimi Konewka” przeprowadzając rozmaite gry ruchowe. Ponad dwugodzinna zabawa z dziećmi i rodzicami pozwoliła wszystkim zapomnieć o czymś takim jak nuda. Po wielu chwilach radości i śmiechu nadszedł czas przybycia Św. Mikołaja. Nasz wyjątkowy gość pamiętał o każdym milusińskim ale był też bardzo wymagający, w zamian prosił dzieci o recytowanie przygotowanych przez nie wierszy. Tegoroczna zabawa choinkowa była naprawdę udana i na długo pozostanie w pamięci osób, które wzięły w niej udział.

Już 23 stycznia 2016 w świetlicy wiejskiej w Kołczewie odbędzie się „Bal Karnawałowy” organizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową w Kołczewie a dzień później tj. 24 stycznia odbędzie się widowisko jasełkowe przedstawiające narodzenie Chrystusa wykonane przez uczniów naszej szkoły. Natomiast 30 stycznia „Bal Karnawałowy” będzie zorganizowany przez Sołectwo oraz OSP Kołczewo, z którego dochód zostanie przeznaczony na doposażenie ratownictwa medycznego w JOT OSP Kołczewo.

Kamil Grodzki

Sołtys Kołczewa

Mikołaj zawitał do Kołczewa i … Będzie się działo w świetlicy wiejskiej w Kołczewie Reviewed by on . Jak co roku organizowana jest zabawa mikołajkowa-choinkowa podczas której najmłodsi mieszkańcy naszego sołectwa bawią się czekając na Św. Mikołaja. Tak było i w Jak co roku organizowana jest zabawa mikołajkowa-choinkowa podczas której najmłodsi mieszkańcy naszego sołectwa bawią się czekając na Św. Mikołaja. Tak było i w Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top