piątek, 1 grudzień 2023, 01:37

Strona główna » REGION » XVII Edycja Grand Prix Gryfina w Biegach Górskich

XVII Edycja Grand Prix Gryfina w Biegach Górskich

środa, 13 stycznia 2016, 22:45 Kategoria: REGION, sport

Dnia 9 stycznia 2016 r. na gryfińskiej ,,Górce Miłości” odbyło się zakończenie XVII edycji Grand Prix w Biegach Górskich. Był to już trzeci a zarazem ostatni bieg tej edycji. Mroźna aura spowodowała, że na trasie biegu było bardzo ślisko i trzeba było walczyć nie tylko z zawodnikami ale także z lodem na trasie. Po raz trzeci w roczniku 2003-2004 na dystansie 1000m wygrał zawodnik UKS ,,Kormoran” Wolin – Oliwier Gałwiaczek, przygotowywany przez trenera Edwarda Arysa. W trzech biegach w sumie w jego roczniku wystartowało 26 zawodników.

Klasyfikacja końcowa Grand Prix w Gryfinie:

1.Oliwier Gałwiaczek     –              Wolin                    45pkt.

2.Staś Glański                   –              Szczecin               34pkt.

3.Bartek Zakrzewski       –              Gryfino                                32pkt.

Dziękuję Oliwierowi za wygranie XVII edycji biegu górskiego w Gryfinie, życząc dalszych sukcesów, rodzicom Oliwiera za dowożenia na biegi.

PrezesUKS,,Kormoran”

Renata Łuczak-Arys

XVII Edycja Grand Prix Gryfina w Biegach Górskich Reviewed by on . Dnia 9 stycznia 2016 r. na gryfińskiej ,,Górce Miłości” odbyło się zakończenie XVII edycji Grand Prix w Biegach Górskich. Był to już trzeci a zarazem ostatni bi Dnia 9 stycznia 2016 r. na gryfińskiej ,,Górce Miłości” odbyło się zakończenie XVII edycji Grand Prix w Biegach Górskich. Był to już trzeci a zarazem ostatni bi Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top