niedziela, 26 marzec 2023, 17:40

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Zostań zawodnikiem IV-ligowego Gryfa
Zostań zawodnikiem IV-ligowego Gryfa

Zostań zawodnikiem IV-ligowego Gryfa

środa, 13 stycznia 2016, 21:40 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, sport

Zarząd MGLKS „Gryf” Kamień Pomorski zaprasza do gry w meczu testowym piłki nożnej, który odbędzie się w sobotę, 16 stycznia 2016 roku o godz. 12.00 na stadionie w Kamieniu Pomorskim na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Mecz testowy pozwoli wyłonić zawodników, którzy otrzymają szansę na dołączenie do IV-ligowego zespołu seniorów Gryfa. Najlepiej zapowiadający się zawodnicy zostaną zaproszeni na rozmowy z trenerem i Zarządem Klubu.

Celem numer jeden w rundzie wiosennej będzie utrzymanie zespołu w IV lidze. Zapewniamy miłą atmosferę i warunki do trenowania piłki nożnej w klubie, którego historia tworzy się na nowo. Wielu dawnych zawodników „Gryfa” zapowiada swój powrót do klubu. Mamy nowe władze, świeże spojrzenie i wszystkich nas łączy pasja do piłki nożnej.

Dołącz do najlepszej elity piłkarskiej w gminie! Zapewnimy niezbędny sprzęt sportowy, odzież, odnowę i rehabilitację. Ubezpieczymy Cię od wszelkich możliwych nieszczęść i zadbamy o komfort Twojego treningu.

Przyjdź, zagraj i zobacz jak „Gryfa” odradza się na nowo. Nie prześpij tej szansy. Wielu czekało na nią przez lata. Dzisiaj dajemy szansę każdemu z Was! Zapraszamy na mecz testowy!

Źródło: MGLKS Gryf Kamień Pomorski

Zostań zawodnikiem IV-ligowego Gryfa Reviewed by on . Zarząd MGLKS „Gryf” Kamień Pomorski zaprasza do gry w meczu testowym piłki nożnej, który odbędzie się w sobotę, 16 stycznia 2016 roku o godz. 12.00 na stadionie Zarząd MGLKS „Gryf” Kamień Pomorski zaprasza do gry w meczu testowym piłki nożnej, który odbędzie się w sobotę, 16 stycznia 2016 roku o godz. 12.00 na stadionie Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top