poniedziałek, 6 luty 2023, 00:15

Strona główna » REGION » Vineta wygrywa w Torgelow!
Vineta wygrywa w Torgelow!

Vineta wygrywa w Torgelow!

poniedziałek, 18 stycznia 2016, 21:40 Kategoria: REGION, sport

Z bardzo dobrej strony pokazali się seniorzy naszego klubu w kolejnym turnieju halowym. Tym razem piłkarze Vinety zwyciężyli w silnie obsadzonych zawodach w Torgelow. Królem strzelców i najlepszym zawodnikiem został zawodnik naszego klubu – Bartosz Ława.
W turnieju udział wzięło 8 drużyn. W pierwszej fazie rozgrywek zespoły zostały podzielone na dwie grupy:

GRUPA A
VFC ANKLAM
EINHEIT UECKERMUNDE
ENERGIE PRENZLAU
TSG NEUSTERLITZ
GRUPA B
VINETA WOLIN
POMMERN STRALSUND
TORGELOWER GREIF
TSV FRIEDLAND

Nasz zespół w rozgrywkach grupowych zajął drugie miejsce. Vikingowie wygrali dwa spotkania, jedno zakończyło się porażką.

– POMMERN STRALSUND 2-0
– TORGELOWER GREIF 5-3
– TSV FRIEDLAND 2-3

W półfinale rozegraliśmy zdecydowanie najlepszy mecz turnieju, deklasując zwycięzcę drugiej grupy
TSG NEUSTERLITZ 9-2.
W finale na naszych zawodników czekał zespół Einheit Ueckermunde . Spotkanie w regulaminowym zakończyło się wynikiem 2-2. Bramki zdobyli Bartosz Ława i Kamil Kacperek. Nasi piłkarze lepiej egzekwowali rzuty karne i zwyciężyli cały turniej!  Ogromne gratulacje dla wszystkich zawodników Vinety Wolin.

Skład : Bratkowski, Skorb, Niewiada, Ława, Wydmuszek, Kacperek, Wittbrodt, Nagórski, Adamczak.

Za tydzień weźmiemy udział w ostatnim tej zimy turnieju halowym. Zapraszamy wszystkich naszych kibiców do Dobrej Nowogardzkiej w niedzielę 24.01.2016.

Trener Seniorów Vinety Wolin

Paweł Ozga

Vineta wygrywa w Torgelow! Reviewed by on . Z bardzo dobrej strony pokazali się seniorzy naszego klubu w kolejnym turnieju halowym. Tym razem piłkarze Vinety zwyciężyli w silnie obsadzonych zawodach w Tor Z bardzo dobrej strony pokazali się seniorzy naszego klubu w kolejnym turnieju halowym. Tym razem piłkarze Vinety zwyciężyli w silnie obsadzonych zawodach w Tor Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top