poniedziałek, 6 luty 2023, 01:01

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Świerzno » Strażackie Orły 2016

Strażackie Orły 2016

środa, 20 stycznia 2016, 21:57 Kategoria: Gmina Świerzno, sport

W dniu 17 stycznia 2015 roku w hali sportowej w Świerznie odbyły się zawody sportowe jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu naszej gminy pod nazwą „STRAŻACKIE ORŁY 2016”.

W zawodach brali udział strażacy  z jednostek: OSP Gostyń, OSP Stuchowo oraz OSP Świerzno.  Organizatorem tegorocznych zawodów była jednostka OSP Gostyń przy współpracy z zarządem gminnym OSP oraz Urzędem Gminy w Świerznie. Głównym sędzią zawodów był Pan Zygmunt Broda.

W zawodach brali udział strażacy z jednostek: OSP Gostyń, OSP Stuchowo oraz OSP Świerzno. Organizatorem tegorocznych zawodów była jednostka OSP Gostyń przy współpracy z zarządem gminnym OSP oraz Urzędem Gminy w Świerznie. Głównym sędzią zawodów był Pan Zygmunt Broda.

Strażacy rywalizowali w sześciu konkurencjach:

  • Wspinanie na linę
  • Rozwijanie – zwijanie odcinka W52 (sztafeta)
  • Podciąganie na drążku
  • Rzut piłką lekarską 3kg
  • Przeciąganie liny
  • Tor przeszkód z „manekinem” (sztafeta)

Zwycięzcami okazali się strażacy z OSP Gostyń, na drugim miejscu uplasowali się strażacy z OSP Stuchowo zaś zaszczytne trzecie miejsce zajęli strażacy z OSP Świerzno.

Punktacja w poszczególnych konkurencjach

  Wspinanie na linę Rozwinięcie W52 Podciąganie na drążku Rzut piłką lekarską Przeciąganie liny Tor przeszkód Punkty razem Miejsce na podium
OSP Świerzno 2 pkt. 2 pkt. 2 pkt. 1 pkt. 1 pkt. 2 pkt. 10 III
OSP Stuchowo 1 pkt. 1 pkt. 1 pkt. 2 pkt. 2 pkt. 3 pkt. 10 II
OSP Gostyń 3 pkt. 3 pkt. 3 pkt. 3 pkt. 3 pkt. 1 pkt. 16 I

*O wyniku w przypadku remisu zadecydowała większa ilość zwycięstw w poszczególnych konkurencjach

 

 

 

źródło: OSP GOSTYŃ

 

Strażackie Orły 2016 Reviewed by on . W dniu 17 stycznia 2015 roku w hali sportowej w Świerznie odbyły się zawody sportowe jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu naszej gminy pod nazwą „ST W dniu 17 stycznia 2015 roku w hali sportowej w Świerznie odbyły się zawody sportowe jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu naszej gminy pod nazwą „ST Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top