piątek, 2 czerwiec 2023, 21:55

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Trzebieszewski bal przebierańców…
Trzebieszewski bal przebierańców…

Trzebieszewski bal przebierańców…

poniedziałek, 25 stycznia 2016, 23:04 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, społeczeństwo

W minioną sobotę w świetlicy OSP w Trzebieszewie odbył się bal przebierańców, zorganizowany także przy z okazji ostatnio obchodzonego Dnia Babci i Dziadka.

Frekwencja przede wszystkim młodzieży, a jakże dopisała. Zabawa była więc znakomita, a wszyscy byli oczywiście, jak najbardziej, ale to bardzo zadowoleni, a w szczególności najmłodsi przebierańcy, którzy zaprezentowali się w ciekawych strojach.

Bal zorganizowała Rada Sołecka Trzebieszewa z Sołtys Anną Cieślar na czele. Jak powiedziała pani sołtys, podkreślając, że impreza była bardzo udana, i mogła się odbyć dzięki hojności kilku sponsorów.

Najważniejsze w imprezie było to, że wszyscy czuli się na niej znakomicie, bawiąc się przy świetnej muzyce sprawdzonego DJ.

Obserwator

Trzebieszewski bal przebierańców… Reviewed by on . W minioną sobotę w świetlicy OSP w Trzebieszewie odbył się bal przebierańców, zorganizowany także przy z okazji ostatnio obchodzonego Dnia Babci i Dziadka. Frek W minioną sobotę w świetlicy OSP w Trzebieszewie odbył się bal przebierańców, zorganizowany także przy z okazji ostatnio obchodzonego Dnia Babci i Dziadka. Frek Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top