piątek, 2 czerwiec 2023, 20:29

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Świerzno » Dzieci z przedszkola w Świerznie odwiedziły podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie.

Dzieci z przedszkola w Świerznie odwiedziły podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie.

niedziela, 31 stycznia 2016, 22:20 Kategoria: Gmina Świerzno, kultura i sztuka, społeczeństwo

W środę 27.01.2016 r. dzieci z przedszkola w Świerznie odwiedziły podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny. Były wierszyki, piosenki, tańce oraz życzenia dla babć i dziadków. Mieszkańcy Domu z radością
i życzliwością przyjęli dzieci, a oklaskom i podziękowaniom nie było końca.

Na zakończenie naszego spotkania mieszkańcy DPS-u zaprosili maluchy, aby częściej ich odwiedzali, a za ich występ i okazane serduszko zostali obdarowani mnóstwem słodkości.

Dzisiejsza wizyta była dla przedszkolaków prawdziwą lekcją wychowawczą, która uczy szacunku i życzliwości do starszych ludzi.

źródło: Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Świerznie

 

 

Dzieci z przedszkola w Świerznie odwiedziły podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie. Reviewed by on . W środę 27.01.2016 r. dzieci z przedszkola w Świerznie odwiedziły podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie. Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci zapreze W środę 27.01.2016 r. dzieci z przedszkola w Świerznie odwiedziły podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie. Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci zapreze Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top