sobota, 23 wrzesień 2023, 02:14

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Półmetek ferii w „Kreatywnej pracowni plastycznej”

Półmetek ferii w „Kreatywnej pracowni plastycznej”

niedziela, 07 lutego 2016, 10:08 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka, społeczeństwo

Za nami I połowa ferii zimowych. Dzieci licznie przychodzą na zajęcia do „Kreatywnej pracowni plastycznej” w bibliotece w Międzyzdrojach, gdzie propagujemy czytelnictwo, kreatywne spędzanie wolnego czasu poprzez zabawy edukacyjne, plastyczne i ruchowe.

We wtorek dzieci obejrzały film „Fistaszki” w kinie Eva. Następnie kurs udzielania pierwszej pomocy poprowadził Pan Mateusz Bobek – ratownik WOPR. Środa również upłynęła pod hasłem „Bezpieczeństwo”. Pani Helena Wojcieszak, instruktor szkolenia psów ze szkoły „Pies potrafi”, poprowadziła wspólnie ze swoim czworonożnym pupilem Amorem „Bezpieczną zabawę z psem”. W czwartek dzięki uprzejmości Pani Dyrektor WPN odbyliśmy spacer po muzeum przyrodniczym. W piątek wybraliśmy się do Międzynarodowego Domu Kultury na spektakl „Królowa Śniegu”. Oczywiście nie mogło zabraknąć wspólnego czytania bajek oraz mini dyskoteki. Do tej pory dzieci podczas ferii zrobiły m.in. makiety z kukurydzianych klocków, makiety zimowych wiosek, ozdabiały pudełka metodą decoupage oraz uszyły maskotki z filcu.

W planach mamy warsztaty ceramiczne, które poprowadzą członkowie Stowarzyszenia Archeozdroje, warsztaty tworzenia obrazków z koralików Hama, zabawę z recyklingiem      pt. „Robimy straszne zamczyska”, naukę pisania hieroglifów, wykonanie ramek na zdjęcia, zaproszeń na wernisaż, wyrób biżuterii, zajęcia z orgiami. Dodatkową atrakcją będzie wyjazd do Teatru Pleciuga do Szczecina. Zapraszamy również na wtorkowe zajęcia „Gry bez prądu” od godz. 16:00 do 18:00.

Serdecznie dziękujemy za poczęstunki dla dzieci przygotowane przez SPA Bagiński i Chabinka oraz Dom Wczasów Dziecięcych. Gorące słowa „Dziękujemy” należą się również pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej: Pani Kierownik, Elżbiecie Jakubiak i Pani Małgorzacie Musialskiej za zakup materiałów plastycznych i ufundowanie biletów do kina oraz wszystkim mamom i tatom za pomoc podczas zajęć. Za wspaniały wykład o faunie i florze naszego pięknego Parku Narodowego dziękujemy Pani Katarzynie Kapińskiej i Panu Tomaszowi Bajorowi.

Zapraszamy dzieci do dalszej zabawy w „Kreatywnej pracowni plastycznej” podczas ferii od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 13.00.

Półmetek ferii w „Kreatywnej pracowni plastycznej” Reviewed by on . Za nami I połowa ferii zimowych. Dzieci licznie przychodzą na zajęcia do "Kreatywnej pracowni plastycznej" w bibliotece w Międzyzdrojach, gdzie propagujemy czyt Za nami I połowa ferii zimowych. Dzieci licznie przychodzą na zajęcia do "Kreatywnej pracowni plastycznej" w bibliotece w Międzyzdrojach, gdzie propagujemy czyt Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top