sobota, 23 wrzesień 2023, 03:06

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Pierwszy tydzień ferii w Kadeku już za nami.

Pierwszy tydzień ferii w Kadeku już za nami.

środa, 10 lutego 2016, 08:04 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, społeczeństwo

Kamieński Dom Kultury w swojej ofercie przygotował wiele atrakcji. Poniedziałek – pierwszy dzień ferii rozpoczął się warsztatami teatralno-rytmicznymi w świetlicy wiejskiej w Rozwarowie. O godzinie 17-tej rozpoczęliśmy cykl pod nazwą „Kino Familijne”. Na sali widowiskowej Kadeku, wyświetlamy bajki dla dzieci na dużym ekranie. Artystyczny Kulturobus odwiedził już Rozwarowo, Jarszewo i Górki a przed nami jeszcze Trzebieszewo i Wrzosowo.
Kino Familijne Kadeku będzie kontynuowało seanse również po feriach, w każdy piątek o godzinie 17:00. Ferie w Kadeku wciąż trwają, a my zachęcamy do zapoznania się z informatorem dotyczącym organizowanych zajęć, dostępnym na naszej stronie internetowej i aktywnego spędzania czasu wolnego.

Kamieński Dom Kultury.

Pierwszy tydzień ferii w Kadeku już za nami. Reviewed by on . Kamieński Dom Kultury w swojej ofercie przygotował wiele atrakcji. Poniedziałek - pierwszy dzień ferii rozpoczął się warsztatami teatralno-rytmicznymi w świetli Kamieński Dom Kultury w swojej ofercie przygotował wiele atrakcji. Poniedziałek - pierwszy dzień ferii rozpoczął się warsztatami teatralno-rytmicznymi w świetli Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top