czwartek, 29 wrzesień 2022, 02:37

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Świerzno » Bal karnawałowy dla dzieci i młodzieży w Świerznie

Bal karnawałowy dla dzieci i młodzieży w Świerznie

czwartek, 11 lutego 2016, 21:44 Kategoria: Gmina Świerzno, kultura i sztuka, rozrywka

5 lutego br. w Świetlicy Wiejskiej w Świerznie odbył się bal karnawałowy dla dzieci i młodzieży, który uatrakcyjnił dzieciom trwające właśnie ferie zimowe.

Po rozpoczęciu i przywitaniu gości, młodzież zaangażowana w organizację balu zaprosiła najmłodszych do odtańczenia reprezentacyjnego Poloneza, który zwykł uświetniać najważniejsze uroczystości. Po wspólnym tańcu zaczęła się wspaniała zabawa. Konkursom i zabawom nie było końca. Każdy uczestnik miał również okazję wylosować ciekawe nagrody. Przy świetnej muzyce         i pysznym poczęstunku, uczestnicy balu bawili się do wieczora. Tradycyjnie zabawa zorganizowana została przez Sołtysa wraz z Radą Sołecką i Opiekunem Świetlicy Wiejskiej w Świerznie.

Źródło: Opiekun Świetlicy Wiejskiej w Świerznie

Bal karnawałowy dla dzieci i młodzieży w Świerznie Reviewed by on . 5 lutego br. w Świetlicy Wiejskiej w Świerznie odbył się bal karnawałowy dla dzieci i młodzieży, który uatrakcyjnił dzieciom trwające właśnie ferie zimowe. Po r 5 lutego br. w Świetlicy Wiejskiej w Świerznie odbył się bal karnawałowy dla dzieci i młodzieży, który uatrakcyjnił dzieciom trwające właśnie ferie zimowe. Po r Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top