niedziela, 1 październik 2023, 18:02

Strona główna » REGION » Kacper Kuszewski i Leszcze startują z karnawałowym hitem – „Konfiture”
Kacper Kuszewski i Leszcze startują z karnawałowym hitem – „Konfiture”

Kacper Kuszewski i Leszcze startują z karnawałowym hitem – „Konfiture”

niedziela, 21 lutego 2016, 10:40 Kategoria: REGION, rozrywka, WYDARZENIA

Do dansingowej supergrupy Leszcze w 2016 roku dołączył Kacper Kuszewski. Leszcze z nowym solistą w ramach projektu Prywatka na You Tube co miesiąc będą publikować jeden premierowy materiał w Internecie, a wszystkich fanów zapraszają do wspólnej tanecznej zabawy. Zespół wraz Kacprem Kuszewskim zapowiada trasę koncertową w domówkowo-prywatkowym klimacie.

Premierowy utwór nowej konstelacji Leszczy z Kacprem Kuszewskim w roli amanta i wokalisty to komediowo przedstawiona historia przybysza do stolicy, popularnego „słoika” na skraju załamania nerwowego. – Nasz premierowy utwór pod tytułem „Konfiture” to historia o wybujałych ambicjach ludzi z naszego pokolenia. Jednak z Leszczami łączą nas przede wszystkim muzyczne żarty i poczucie humoru więc udało się na ten temat stworzyć zabawną i energetyczną piosenkę – opowiada o swojej współpracy z zespołem Kacper Kuszewski. Za produkcję tego utworu odpowiada Paweł Sęk, polski producent z Los Angeles dwukrotnie nominowany do Nagrody Grammy.

Kolejne materiały publikowane na kanale Prywatka na You Tube będą składały się na większą opowieść, której odsłony fani będą mieli okazję śledzić na bieżąco w popularnym serwisie. Każda piosenka to także oddzielny klip, nawiązujący do obowiązującej w kapeli ideologii przekraczania stylistycznych konwencji. Wyznawcy oldchoolowych tanecznych brzmień, pasjonaci dobrej zabawy, pełnych ironii harców słownych powinni być zachwyceni.

Leszcze to formacja rozrywkowo-taneczna miksująca konwencje i odwołująca się do tradycji polskiej muzyki dansingowej. Zdobywcy Nagrody Dziennikarzy i Nagrody Publiczności w Opolu współpracowali z wieloma wokalistami. W 2016 do ekipy dołączył popularny aktor i stylowy wokalista Kacper Kuszewski.

 

 

 

 

 

 

 

Kacper Kuszewski i Leszcze startują z karnawałowym hitem – „Konfiture” Reviewed by on . Do dansingowej supergrupy Leszcze w 2016 roku dołączył Kacper Kuszewski. Leszcze z nowym solistą w ramach projektu Prywatka na You Tube co miesiąc będą publikow Do dansingowej supergrupy Leszcze w 2016 roku dołączył Kacper Kuszewski. Leszcze z nowym solistą w ramach projektu Prywatka na You Tube co miesiąc będą publikow Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top