środa, 6 grudzień 2023, 18:33

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Dorota Schrammek w międzyzdrojskiej bibliotece
Dorota Schrammek w międzyzdrojskiej bibliotece

Dorota Schrammek w międzyzdrojskiej bibliotece

czwartek, 03 marca 2016, 07:43 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Dorotą Schrammek, które odbędzie się 9 marca 2016 r. o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. Wstęp wolny.

Dorota Schrammek od wielu lat pisze opowiadania i historie dla kobiecych pism. Ma ich na swoim koncie opublikowanych już ponad tysiąc. Współpracuje z wydawnictwami Bauer, Phoenix oraz Edipresse. W 2013 roku została laureatką konkursu Onetu i Zielonej Sowy. Jej bajka – i 9 innych – zostało wyróżnionych z ponad 3 tysięcy nadesłanych utworów. „Perełka” ukazała się w „Bajkach blogerów”. „Stojąc pod tęczą”, jej debiut powieściowy, wydany przez Świat Książki, ukazał się 18 marca 2015 roku. Następna książka, „Horyzonty uczuć”, miała premierę 10 sierpnia 2015 roku. Wydało ją wydawnictwo Szara Godzina. Obie książki są ściśle powiązane z Pomorzem Zachodnim. Akcja pierwszej powieści rozgrywa się w Szczecinie, druga natomiast w Pobierowie. Podczas spotkania w międzyzdrojskiej bibliotece odbędzie się premiera najnowszej książki pt. „Na brzegu życia”. Prywatnie Dorota Schrammek wiecznie się odchudza, ciągle narzeka na brak czasu i codziennie wstaje o 5.00, aby choć jedną kawę wypić w spokoju… Uwielbia gotować, sprzątać i zajmować się domem. A nade wszystko czytać!

Dorota Schrammek w międzyzdrojskiej bibliotece Reviewed by on . Zapraszamy na spotkanie autorskie z Dorotą Schrammek, które odbędzie się 9 marca 2016 r. o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w ramach Dyskusyjnego K Zapraszamy na spotkanie autorskie z Dorotą Schrammek, które odbędzie się 9 marca 2016 r. o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w ramach Dyskusyjnego K Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top