Mistrzostwa Służby Więziennej w piłce halowej

W ubiegły piątek 4 marca na hali sportowej w Kamieniu Pomorskim, rozegrane zostały XV Okręgowe Mistrzostwa Służby Więziennej  o puchar Dyrektora okręgu szczecińskiego. Udział w nich wzięli zawodnicy, reprezentujący dziewięć drużyn tj:AŚ Choszczno, ZK Goleniów, AŚ Szczecin, AŚ Kamień Pom, AŚ Międzyrzecz, ZK Gorzów Wlkp, ZK Stargard, AŚ Świnoujście, ZK Nowogard.

I miejsce zdobył ĄŚ Choszczno w rzutach karnych wygrana z Goleniowem

II miejsce zdobył ZK Goleniów

III miejsce zdobył AŚ Szczecin

Należy przyznać że poszczególni zawodnicy zaprezentowali się dobrym przygotowaniem fizycznym, co oczywiście skutkowało dobrymi wynikami na boisku.