piątek, 19 sierpień 2022, 06:45

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » W Marinie Kamień Pomorski otwarto nowy sklep żeglarski

W Marinie Kamień Pomorski otwarto nowy sklep żeglarski

środa, 23 marca 2016, 07:51 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, społeczeństwo, sport

W sobotę 19 marca w Marinie Kamień Pomorski otwarto nowy sklep żeglarski. Sklep mieści się w Marinie Technicznej przy ul. Wilków Morskich 4. W sklepie można kupić profesjonalną chemię jachtową firmy Sea Line: farby, lakiery, żywice kosmetyki jachtowe, jak również narzędzia niezbędne do drobnych remontów i przygotowania jachtu do sezonu. Sklep otwarty jest 7 dni w tygodniu w godzinach od 8.00 do 20.00.

Marek Świderski – prezes zarządu Mariny Kamień Pomorski: nasz sklep jest odpowiedzią na zapotrzebowanie ze strony klientów Mariny, którzy do tej pory po większe zakupy musieli jeździć do Szczecina. Oprócz chemii jachtowej w naszym sklepie będzie można kupić wszelkiego rodzaju liny, okucia i wyposażenie ze stali nierdzewnej. Dodatkowym atutem naszego sklepu jest możliwość otrzymania porady od naszych pracowników, którzy nie tylko pomogą dobrać odpowiednią żywicę czy farbę, ale również pokażą jak je stosować. Sklep prowadzą nasi bosmani: Mariusz – z wykształcenia szkutnik, który o remontach i budowie jachtów wie wszystko, oraz Jacek – doświadczony żeglarz regatowy. Nadmieniam, że towar kupujemy bezpośrednio od producentów, w związku z tym nasze ceny są naprawdę atrakcyjne. Myślę, że naszą ofertą mogą być zainteresowani nie tylko żeglarze czy motorowodniacy, ale również wszyscy ci, którzy szukają profesjonalny, wodoodpornych farm i lakierów czy środków czyszczących.

Otwarcie sklepu połączone było z prezentacją produktów Sea Line prowadzona przez przedstawiciela firmy Troton – producenta produktów marki Sea Line.

 

Tekst i zdjęcia: Marina Kamień Pomorski

W Marinie Kamień Pomorski otwarto nowy sklep żeglarski Reviewed by on . W sobotę 19 marca w Marinie Kamień Pomorski otwarto nowy sklep żeglarski. Sklep mieści się w Marinie Technicznej przy ul. Wilków Morskich 4. W sklepie można kup W sobotę 19 marca w Marinie Kamień Pomorski otwarto nowy sklep żeglarski. Sklep mieści się w Marinie Technicznej przy ul. Wilków Morskich 4. W sklepie można kup Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top