wtorek, 18 styczeń 2022, 18:24

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Pierwsze spotkanie z projektantami międzyzdrojskiego skateparku z udziałem młodzieży!
Pierwsze spotkanie z projektantami międzyzdrojskiego skateparku z udziałem młodzieży!

Pierwsze spotkanie z projektantami międzyzdrojskiego skateparku z udziałem młodzieży!

piątek, 25 marca 2016, 08:10 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, sport

W środę 23.03.2016 miał miejsce przełomowy moment na drodze ubiegania się młodzieży międzyzdrojskiej o budowę skateparku. W końcu ich marzenie się ziści!

W Urzędzie Miejskim w Międzyzdrojach odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli Zastępca Burmistrza Pani Katarzyna Kutereba – Gnitecka, przedstawiciele Rady Miejskiej w Międzyzdrojach, projektanci skateparku z Pracowni Projektowej  oraz uczestnicy  programu Pracowni Motywacja i Działanie pn go!proArtNotDrugs  SKATE EDITION  wraz z trenerami. Obecność młodzieży była usprawiedliwiona faktem, że to oni w ramach uczestnictwa w programie lobbowali budowę międzyzdrojskiego skateparku oraz tym, że to oni będą użytkowali obiekt, który ma powstać.

Spotkanie to miało na celu pozyskanie przez projektantów wiedzy nt oczekiwań oraz potrzeb młodzieży związanych z użytkowaniem skateparku. Dzięki temu powstanie obiekt, który spełniać będzie potrzeby międzyzdrojskich młodych pasjonatów sportów skate. Dodatkowo w procesie tworzenia projektu tego obiektu projektanci będą brali pod uwagę bieżące sugestie młodzieży z Pracowni Motywacja i Działanie

Fakt, że młodzież została włączana w proces tworzenia skateparku ma duże znaczenie dla młodych osób. Dzięki temu mają poczucie tego, że ich zdanie  liczy się w tej kwestii, że mimo tak młodego wieku są podmiotem sprawczym kształtowania przestrzeni miejskiej w Międzyzdrojach.

Pierwsze spotkanie z projektantami międzyzdrojskiego skateparku z udziałem młodzieży! Reviewed by on . W środę 23.03.2016 miał miejsce przełomowy moment na drodze ubiegania się młodzieży międzyzdrojskiej o budowę skateparku. W końcu ich marzenie się ziści! W Urzę W środę 23.03.2016 miał miejsce przełomowy moment na drodze ubiegania się młodzieży międzyzdrojskiej o budowę skateparku. W końcu ich marzenie się ziści! W Urzę Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top