piątek, 19 sierpień 2022, 06:55

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Rodzinne warsztaty plastyczne „Fabryka pisanek”

Rodzinne warsztaty plastyczne „Fabryka pisanek”

piątek, 25 marca 2016, 07:45 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, kultura i sztuka
21 i 23 marca 2016 r. w bibliotece w Międzyzdrojach oraz 22 marca 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 2  w Wapnicy zorganizowano rodzinne warsztaty plastyczne pt. „Fabryka pisanek”. Zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Przez 3 dni dzieci, młodzież i dorośli wykonywali piękne ozdoby wielkanocne. W bibliotece rodziny robiły stroiki świąteczne z kurczaczkami i zajączkami oraz wielkanocne witraże z koralików Hama. Na warsztatach w szkole dzieci i rodzice wykonywali rzeżuchowe gąsienice, kurczaczki w skorupkach od jajek, kurki z wytłoczek po jajkach oraz kartki świąteczne. Podczas warsztatów było rodzinnie i wesoło. Dzieci zabrały wykonane przez siebie prace do domu, by świątecznie przyozdobić stoły, okna i koszyczki. Organizatorami warsztatów byli: Miejska Biblioteka Publiczna, Szkoła Podstawowa nr 2 w Wapnicy i Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina”. Część materiałów plastycznych na warsztaty w bibliotece zakupił Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2016 r. na działania profilaktyczno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży realizowane przy bibliotece w Międzyzdrojach. Warsztaty w Wapnicy zrealizowano w ramach projektu „KLUBIK RODZINNY – OD JUNIORA DO SENIORA” dofinansowanego ze środków gminy Międzyzdroje. Realizatorem projektu jest Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina”. Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom, babciom, wolontariuszom za pracę, dobrą zabawę i pomoc w zajęciach plastycznych. Już dziś zapraszamy na kolejne warsztaty plastyczne, które odbędą się w maju podczas obchodów Tygodnia Bibliotek.

Rodzinne warsztaty plastyczne „Fabryka pisanek” Reviewed by on . 21 i 23 marca 2016 r. w bibliotece w Międzyzdrojach oraz 22 marca 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 2  w Wapnicy zorganizowano rodzinne warsztaty plastyczne pt. „ 21 i 23 marca 2016 r. w bibliotece w Międzyzdrojach oraz 22 marca 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 2  w Wapnicy zorganizowano rodzinne warsztaty plastyczne pt. „ Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top