wtorek, 18 styczeń 2022, 17:37

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Świąteczna dekoracja pani Marii przedniej urody…
Świąteczna dekoracja pani Marii przedniej urody…

Świąteczna dekoracja pani Marii przedniej urody…

piątek, 25 marca 2016, 08:25 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, społeczeństwo

Już za moment, już za chwilkę będziemy mieć Święta Wielkiej Nocy. Oprócz codziennej pracy, dosłownie wszyscy się do nich sposobią na przeróżny sposób. A to multum zakupów się dokonuje, bo i ogonki do kasy coraz dłuższe, a to porządki się robi w mieszkaniach i wokół domostw. Najogólniej jedna wielka, coroczna krzątanina.

Niektórzy jednak dekorują swoje obejścia. A tych jest coraz więcej. Ale te wiosenne dekoracje są z góry inne niźli te bożonarodzeniowe. Zauważyliśmy, że wiele osób takie sposobi, w tym pani Maria z Kamienia Pomorskiego, która mieszka w wielorodzinnym budynku mieszkalnym gdzieś na Starym Mieście, ale niemal za wszystkich zawsze coś w pobliżu udekoruje. To jej domena i zasada zarazem. Taka już jest od lat.

Na te święta przygotowała krzewo – kwiatową  ozdobę przed wejściem do jej klatki schodowej. Nie ma takiej osoby, by nie rzuciła na to cacko okiem.

Godne podziwu i gratulacje inwencji twórczej, wszak pani Maria do młodych się nie zalicza, to ikry w niej jednak nie brakuje. Oj, nie brakuje.

Jej świąteczna ozdoba jest naprawdę przedniej urody i na pewno pozostanie ona w tym miejscu na czas jakiś zapewne dłuższy. Niech wszyscy to coś jak najbardziej podziwiają, bo doprawdy warto.

Ale kiedy już się zazieleni, i kiedy działkowcy gremialnie ruszą na swoje działki, to pani Maria będzie wówczas niczym w siódmym niebie. Nie dziwota, że jej działka to imponująca jedna wielka dekoracja. Kiedyś zapewne na nią zajrzymy (bo już zapraszała), tak jak to zrobiliśmy dwa lata temu, kiedy podziwialiśmy cudeńka tworzone przez panią Marię z przeróżnych roślin.

Obserwator

Świąteczna dekoracja pani Marii przedniej urody… Reviewed by on . Już za moment, już za chwilkę będziemy mieć Święta Wielkiej Nocy. Oprócz codziennej pracy, dosłownie wszyscy się do nich sposobią na przeróżny sposób. A to mult Już za moment, już za chwilkę będziemy mieć Święta Wielkiej Nocy. Oprócz codziennej pracy, dosłownie wszyscy się do nich sposobią na przeróżny sposób. A to mult Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top