piątek, 19 sierpień 2022, 08:09

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » „Kadrując Kamień Pomorski” Zaproszenie na wystawę
„Kadrując Kamień Pomorski” Zaproszenie na wystawę

„Kadrując Kamień Pomorski” Zaproszenie na wystawę

środa, 30 marca 2016, 07:48 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka

Studenckie Koło Naukowe „DISEGNO” przy Katedrze Historii i Teorii Architektury Wydziału Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej zapraszają na otwarcie wystawy fotograficznej „Kadrując Kamień Pomorski”, które odbędzie się w ten piątek, 1 kwietnia, o godzinie 17.00 w nowej siedzibie naszego Muzeum przy ulicy Adama Mickiewicza 34.

Koło Naukowe „DISEGNO” (co w języku włoskim znaczy „rysunek”) tworzą studenci architektury i urbanistyki na Wydziale Budownictwa i Architektury ZUT-u. Opiekunem naukowym koła jest dr inż. arch. Halina Rutyna adiunkt Katedry Historii i Teorii Architektury prowadząca zajęcia z historii architektury romańskiej i nowożytnej oraz wykłady i ćwiczenia projektowe z przedmiotu ochrona i konserwacja zabytków. Członkowie koła oraz ich opiekun gościli w ubiegłym roku w Kamieniu Pomorskim podczas objazdu naukowego. Wykonane wówczas fotografie naszego miasta zostaną zaprezentowane na wystawie, która zostanie otwarta 1 kwietnia.

Serdecznie zapraszamy!

Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej

„Kadrując Kamień Pomorski” Zaproszenie na wystawę Reviewed by on . Studenckie Koło Naukowe „DISEGNO” przy Katedrze Historii i Teorii Architektury Wydziału Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologic Studenckie Koło Naukowe „DISEGNO” przy Katedrze Historii i Teorii Architektury Wydziału Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologic Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top