sobota, 23 wrzesień 2023, 03:43

Strona główna » REGION » Młodzi Gryfiarze zagrają w kadrze Lecha Poznań!
Młodzi Gryfiarze zagrają w kadrze Lecha Poznań!

Młodzi Gryfiarze zagrają w kadrze Lecha Poznań!

niedziela, 03 kwietnia 2016, 15:40 Kategoria: REGION

30 marca 2016 roku na stadionie przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu odbył się trening testowy chłopców z rocznika 2007. Jego zadaniem było wyłonienie najlepszych zawodników spośród wszystkich szkółek piłkarskich LPFA.  Wyłoniona kadra piłkarska 2 kwietnia 2016 roku w Poznaniu weźmie udział w kwalifikacjach do Mistrzostw Polski.

W treningu kontrolnym udział wzięło 24 chłopców. Kamień Pomorski reprezentowali trzej młodzi Gryfiarze: Olek Woźniak, Błażej Sawuła i Hubert Bodek. Zawodnicy na co dzień trenują w sekcji żaków kamieńskiego Gryfa pod okiem trenera Dawida Sandzewicza. Treningi odbywają się na obiektach sportowych – głównie na boisku ze sztuczną nawierzchnią, w hali widowiskowo-sportowej oraz na orliku.

Do kadry Lecha Poznań powołanie otrzymali Olek Woźniak i Hubert Bodek. Następnego dnia z Poznania napłynęły kolejne dobre dla nas informacje. Do kadry Lecha Poznań rocznik 2006 powołanie bez treningu kontrolnego otrzymali kolejni nasi dwaj Gryfiarze: Fabian Bodek i Mateusz Wójcik.

Gratulacje dla młodych zawodników kamieńskiego Gryfa. Słowa uznania i podziękowania należą się trenerowi Dawidowi Sandzewiczowi oraz rodzicom naszych małych piłkarzy. Wszyscy trzymajmy mocno kciuki za naszych piłkarzy – już w  sobotę, 2 kwietnia o godz. 11.00 w Poznaniu młodzi Gryfiarze wezmą udział w meczu w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Polski. Jeszcze raz wielkie gratulacje!

Daniel Klamborowski
MGL KS GRYF Kamień Pomorski

Młodzi Gryfiarze zagrają w kadrze Lecha Poznań! Reviewed by on . 30 marca 2016 roku na stadionie przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu odbył się trening testowy chłopców z rocznika 2007. Jego zadaniem było wyłonienie najlepszych za 30 marca 2016 roku na stadionie przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu odbył się trening testowy chłopców z rocznika 2007. Jego zadaniem było wyłonienie najlepszych za Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top