sobota, 23 wrzesień 2023, 03:20

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » „Wspomnień czar” cz. IV
„Wspomnień czar” cz. IV

„Wspomnień czar” cz. IV

niedziela, 03 kwietnia 2016, 15:18 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, historia, kultura i sztuka

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Wspomnień czar” i podzielenie się z nami wspomnieniami na temat Międzyzdrojów już 07.04.2016 r. (czwartek) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Międzyzdrojach o godz. 18.00.

Spotkanie będzie miało charakter rozmowy, do której serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz turystów. W trakcie pokazu slajdów zobaczymy jak, od początku XX wieku, aż do czasów współczesnych, zmieniała się zachodnia część naszego miasta, m.in. ulice i budynki przy Bohaterów Warszawy, Gryfa Pomorskiego, Plażowej, Mieszka I, Spokojnej, Cichej, Wczasowej, Dąbrówki, itd.

Jeśli masz zdjęcia lub pocztówki związane z naszym miastem, które możesz udostępnić do prezentacji, przyślij je na maila: biblioteka.mje.bibliotekarze@gmail.com lub przynieś do biblioteki w celu ich skopiowania. Oryginały zwracamy właścicielom w nienaruszonym stanie.

Bibliotekarze

„Wspomnień czar” cz. IV Reviewed by on . Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Wspomnień czar" i podzielenie się z nami wspomnieniami na temat Międzyzdrojów już 07.04.2016 r. (czwartek) w Miejskiej Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Wspomnień czar" i podzielenie się z nami wspomnieniami na temat Międzyzdrojów już 07.04.2016 r. (czwartek) w Miejskiej Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top