piątek, 2 czerwiec 2023, 21:23

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Wychowankowie OREW-u z wizytą w bibliotece

Wychowankowie OREW-u z wizytą w bibliotece

piątek, 08 kwietnia 2016, 21:11 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, POWIAT

W dniach 6 i 7 kwietnia Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Kamieniu Pomorskim odwiedzili wychowankowie OREW-u w Kamieniu Pomorskim. Zwiedzili oni wszystkie działy Biblioteki oraz zapoznali się z zasadami korzystania z księgozbioru. Bibliotekarka opowiedziała także o swojej pracy, o drodze książki na biblioteczne półki, a następnie do czytelnika. Uzupełnieniem spotkania było obejrzenie zabawnego filmu opowiadającego o tym, jak nie należy obchodzić się z książką oraz wysłuchanie piosenki o przygodach w bibliotece.

Spotkania zakończyły się obietnicą częstszych odwiedzin w Bibliotece, a także kilka osób zadeklarowało chęć zapisania się i korzystania z naszego księgozbioru. Trzymamy za słowo.

Wychowankowie OREW-u z wizytą w bibliotece Reviewed by on . W dniach 6 i 7 kwietnia Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Kamieniu Pomorskim odwiedzili wychowankowie OREW-u w Kamieniu Pomorskim. Zwiedzili oni wszyst W dniach 6 i 7 kwietnia Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Kamieniu Pomorskim odwiedzili wychowankowie OREW-u w Kamieniu Pomorskim. Zwiedzili oni wszyst Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top