poniedziałek, 5 grudzień 2022, 09:51

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » O kamieńskich zabytkach w MHZK
O kamieńskich zabytkach w MHZK

O kamieńskich zabytkach w MHZK

niedziela, 17 kwietnia 2016, 10:04 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, historia, kultura i sztuka

Dzień 18 kwietnia jest od od trzydziestu trzech lat obchodzony na całym świecie jako Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków, który w 1983 r. został ustanowiony przez Komitet Wykonawczy Międzynarodowej Rady Ochrony Zabytków ICOMOS i wpisany przez UNESCO do rejestru imprez o światowym znaczeniu. Dzień ten ma za zadanie przybliżyć społeczeństwu problematykę dziedzictwa kulturowego.

Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Ochrony Zabytków serdecznie zaprasza na prezentację zatytułowaną „Ochrona zabytków Kamienia Pomorskiego po II wojnie światowej”, poświęconą powojennym losom obiektów zabytkowych naszego miasta, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 18 kwietnia br., o godzinie 17.00 w siedzibie naszego Muzeum przy ulicy Adama Mickiewicza 34.

Serdecznie zapraszamy!

Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej

O kamieńskich zabytkach w MHZK Reviewed by on . Dzień 18 kwietnia jest od od trzydziestu trzech lat obchodzony na całym świecie jako Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków, który w 1983 r. został ustanowiony p Dzień 18 kwietnia jest od od trzydziestu trzech lat obchodzony na całym świecie jako Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków, który w 1983 r. został ustanowiony p Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top