poniedziałek, 5 grudzień 2022, 09:31

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Międzyzdroje » Wspaniała sobota „Chrobrego”
Wspaniała sobota „Chrobrego”

Wspaniała sobota „Chrobrego”

poniedziałek, 25 kwietnia 2016, 07:53 Kategoria: Gmina Międzyzdroje, sport

Wspaniała sobota ” Chrobrego ” !!!

W sobotę 23 kwietnia w hali sportowej w Międzyzdrojach odbyły się Mistrzostwa Województwa Skrzatów i Młodzików w tenisie stołowym.

Wspaniale zaprezentowali się nasi młodzi zawodnicy. W kategorii skrzatek Mistrzynią Województwa została Julia Bartkiewicz, tuż za nią, na II miejscu uplasowała się Oliwia Osińska, a na miejscu VII – Iga Litwiak. Wśród chłopców w kategorii Skrzatów IX miejsce zajął Paweł Cieślik, natomiast Ksawery Klawa , Tomasz Kondzior i Patryk Jeziorny zajęli miejsca w przedziale 13-16.

W kategorii młodzików wysoką formę potwierdził Michał Wandachoiwcz, który wraz z Wiktorem Kwiatkowskim zdobył tytuł Mistrza Województwa Młodzików w grze podwójnej oraz zajął  II miejsce w grze pojedynczej i tym samym awansował do Mistrzostw Polski Młodzików, które odbędą się już w maju w Krośnie.

W kategorii Młodziczek III miejsce zdobyła Laura Kober, V miejsce- Julia Bartkiewicz, VII miejsce- Karolina Sienkiewicz, Anna Buca i Oliwia Osińska zajęły miejsca w przedziale 9-12, a Amelia Kujda-Rogowska i Amelia Świątkiewicz- w przedziale 13-16.

W grze podwójnej młodziczek vice-mistrzostwo województwa zdobyły Anna Buca i Laura Kober, natomiast na trzecim miejscu podium stanęły Julia Bartkiewicz i Oliwia Osińska. Wielkie gratulacje!

Wspaniała sobota „Chrobrego” Reviewed by on . Wspaniała sobota '' Chrobrego " !!! W sobotę 23 kwietnia w hali sportowej w Międzyzdrojach odbyły się Mistrzostwa Województwa Skrzatów i Młodzików w tenisie sto Wspaniała sobota '' Chrobrego " !!! W sobotę 23 kwietnia w hali sportowej w Międzyzdrojach odbyły się Mistrzostwa Województwa Skrzatów i Młodzików w tenisie sto Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top