sobota, 23 wrzesień 2023, 02:49

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Dozór policyjny za uprawę konopi

Dozór policyjny za uprawę konopi

wtorek, 26 kwietnia 2016, 17:50 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kronika zdarzeń, społeczeństwo, WYDARZENIA

Kamieńscy kryminalni w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 43-letniego mieszkańca Kamienia Pomorskiego, który posiadał i uprawiał znaczne ilości środków odurzających. W toku przeszukania funkcjonariusze łącznie zabezpieczyli ponad 74 gramów marihuany oraz 12 sadzonek konopi indyjskich. Za taki czyn grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.
W miniony piątek funkcjonariusze wydziału kryminalnego kamieńskiej komendy przystąpili do realizacji sprawy związanej  z uprawą  środków odurzających w jednym z lokali mieszczących się na ternie Kamienia Pomorskiego. W toku realizacji czynności w mieszkaniu podejrzanego zabezpieczono znaczne ilości środków odurzających w tym 12 sadzonek konopi indyjskich oraz ponad 74 gramy marihuany. 43-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Jak ustalono mężczyzna był już wcześniej był karany za przestępstwa narkotykowe. Kamieńska Prokuratura zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec podejrzanego, a zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu trzech zarzutów związanych z uprawą i posiadaniem środków odurzających. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim
sierż. Izabela Trepko

Dozór policyjny za uprawę konopi Reviewed by on . Kamieńscy kryminalni w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 43-letniego mieszkańca Kamienia Pomorskiego, który posiadał i uprawiał znaczne ilości środków odurzaj Kamieńscy kryminalni w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 43-letniego mieszkańca Kamienia Pomorskiego, który posiadał i uprawiał znaczne ilości środków odurzaj Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top