sobota, 23 wrzesień 2023, 02:59

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Na zakazie pod wpływem marihuany
Na zakazie pod wpływem marihuany

Na zakazie pod wpływem marihuany

czwartek, 28 kwietnia 2016, 16:17 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, TWOJA GMINA, WYDARZENIA

Skrajna nieodpowiedzialność i brak zdrowego rozsądku – tak trzeba podsumować zachowanie 23-letniego kierowcy Mercedesa, który został zatrzymany do kontroli przez policjantów Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego w Kamieniu Pomorskim. Młody mężczyzna jechał pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów i pod działaniem narkotyku. Teraz stanie przed Sądem, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Do zdarzenia doszło minionej nocy przy ul. Kamieńskiej w Dziwnówku. Policjanci patrolujacy ulice zatrzymali do kontroli drogowej Mercedesa, którym kierował 23-letni mieszkaniec Kamienia Pomorskiego. Mężczyzna nie krył zdenerwowania czym wzbudził podejrzenia policjantów. Twierdził, że ma uprawnienia ale nie posiada przy sobie wymaganych dokumentów. W wyniku sprawdzenia w policyjnej bazie ustalono, że młody kierowca posiada aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów.  Samochód, którym poruszał się 23-latek, został usunięty z drogi i odstawiony na policyjny parking, a sam kierujący przewieziony na komendę celem wyjaśnienia. Czujność funkcjonariuszy nie zawiodła, niepokojące zachowanie mężczyzny spowodowane było zażyciem narkotyku. Za nim 23- latek wsiadł za kółko palił marihuanę, co potwierdziło badanie narkotesterem. Od młodego kierowcy pobrano krew do badań. Teraz mężczyzna będzie tłumaczył swoje zachowanie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim
sierż. Izabela Trepko

Na zakazie pod wpływem marihuany Reviewed by on . Skrajna nieodpowiedzialność i brak zdrowego rozsądku – tak trzeba podsumować zachowanie 23-letniego kierowcy Mercedesa, który został zatrzymany do kontroli prze Skrajna nieodpowiedzialność i brak zdrowego rozsądku – tak trzeba podsumować zachowanie 23-letniego kierowcy Mercedesa, który został zatrzymany do kontroli prze Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top