sobota, 23 wrzesień 2023, 02:31

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Dziwnów » Uwaga na fałszywe e-maile z informacją o nierozliczeniu podatku PIT za 2015 r.
Uwaga na fałszywe e-maile z informacją o nierozliczeniu podatku PIT za 2015 r.

Uwaga na fałszywe e-maile z informacją o nierozliczeniu podatku PIT za 2015 r.

czwartek, 28 kwietnia 2016, 16:22 Kategoria: Gmina Dziwnów, Gmina Golczewo, Gmina Kamień Pomorski, Gmina Międzyzdroje, Gmina Świerzno, Gmina Wolin, gospodarka, społeczeństwo, TWOJA GMINA, WYDARZENIA

Szanowni Państwo
niestety sezon na fałszywe maile dotyczące podatków w pełni dlatego ponownie przestrzegamy przed nowymi „informacjami”

Uwaga na fałszywe e-maile z informacją o nierozliczeniu podatku PIT za 2015 r.

Ministerstwo Finansów ostrzega przed fałszywymi e-mailami z informacją o nierozliczeniu podatku PIT za 2015 r. Pracownicy urzędów skarbowych są powiadamiani telefonicznie przez podatników, o otrzymywaniu fałszywych e-maili z informacją, że do urzędu nie wpłynęło ich rozliczenie z tytułu podatku PIT za 2015 r. W e-mailach znajdowały się prośby o przesłanie rozliczenia na wskazany adres.

Przypominamy, że zeznanie podatkowe za 2015 r. powinno zostać złożone do właściwego urzędu skarbowego w terminie do 2 maja 2016 r., w formie papierowej lub elektronicznie (poprzez system e-Deklaracje lub PFR – wstępnie wypełnione zeznania podatkowe).

Przestrzegamy i apelujemy o ostrożność!

Małgorzata Brzoza
Rzecznik Prasowy

Trzecie Wieloosobowe Stanowisko Komunikacji

Izba Skarbowa w Szczecinie

Uwaga na fałszywe e-maile z informacją o nierozliczeniu podatku PIT za 2015 r. Reviewed by on . Szanowni Państwo niestety sezon na fałszywe maile dotyczące podatków w pełni dlatego ponownie przestrzegamy przed nowymi "informacjami" Uwaga na fałszywe e-mail Szanowni Państwo niestety sezon na fałszywe maile dotyczące podatków w pełni dlatego ponownie przestrzegamy przed nowymi "informacjami" Uwaga na fałszywe e-mail Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top