poniedziałek, 25 wrzesień 2023, 06:20

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Wielkie Kamieńskie Dyktando
Wielkie Kamieńskie Dyktando

Wielkie Kamieńskie Dyktando

czwartek, 05 maja 2016, 11:47 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kultura i sztuka, TWOJA GMINA

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Wielkim Kamieńskim Dyktandzie.

Celem organizacji tego wydarzenia jest promocja kultury języka polskiego. Zadaniem uczestników będzie napisanie podyktowanego tekstu z jak najmniejszą liczbą błędów ortograficznych i interpunkcyjnych.

Uczestnicy będą podzieleni na trzy kategorie wiekowe – dzieci z klas IV – VI szkoły podstawowej, które ubiegać się będą o tytuł Kamieńskiego Małego  Mistrza Ortografii, gimnazjaliści i licealiści oraz dorośli, którzy zawalczą o tytuł Kamieńskiego Mistrza Ortografii.

Dyktando odbędzie się w piątek 13 maja.

O godzinie 11:00 dyktando napiszą dzieci ze szkół podstawowych, o godzinie 13:00 gimnazjaliści i licealiści, a o godzinie 16:00 dorośli.

Czekamy na zgłoszenia wszystkich chętnych do udziału w ortograficznych zmaganiach do środy 11 maja do godziny 17:00.

Dodatkowe informacje : Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim ul. Wolińska 9, tel. 91 38 20 541, e-mail : biblioteka-kamien@wp.pl

Serdecznie zapraszamy

Wielkie Kamieńskie Dyktando Reviewed by on . Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Wielkim Kamieńskim Dyktandzie. Celem organizacji tego wy Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Wielkim Kamieńskim Dyktandzie. Celem organizacji tego wy Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top