poniedziałek, 25 wrzesień 2023, 04:10

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Wolin » Policjanci z Wolina uratowali niedoszłego samobójcę
Policjanci z Wolina uratowali niedoszłego samobójcę

Policjanci z Wolina uratowali niedoszłego samobójcę

sobota, 07 maja 2016, 23:30 Kategoria: Gmina Wolin, kronika zdarzeń

Minionej nocy policjanci Zespołu Ruchu Drogowego w Wolinie uratowali mężczyznę, który usiłował odebrać sobie życie. Mundurowi niemal w ostatniej chwili odcięli mężczyznę i przeprowadzając reanimację przywrócili jego funkcje życiowe. 37-latek został przewieziony do szpitala, gdzie obecnie znajduje się pod opieką lekarzy.
Do zdarzenia doszło minionej nocy w okolicach miejscowości Recław. Oficer Dyżurny KPP w Kamieniu Pomorskim otrzymał informacje, że na poboczu drogi stoi najprawdopodobniej porzucone auto. Na miejsce skierowano patrol ruchu drogowego, który pełnił służbę na terenie gminy Wolin.
Po przybyciu na miejsce, funkcjonariusze wewnątrz pojazdu znaleźli nieprzytomnego mężczyznę, który miał zaciśniętą na szyi pętlę. Policjanci niezwłocznie odcięli pasek, ułożyli mężczyznę w pozycji bezpiecznej i kontrolowali jego czynności życiowe.
Dzięki szybkiemu i zdecydowanemu działaniu policjantów 37- latek odzyskał funkcję życiowe.  Jeden z policjantów powiadomił dyżurnego o przebiegu interwencji, za którego pośrednictwem wezwano na miejsce karetkę pogotowia. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie znajduje się pod opieką lekarzy. Policjanci wyjaśnią okoliczności tego zdarzenia.

Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim
sierż. Izabela Trepko

ŹRÓDŁO http://www.kamien.policja.gov.pl

Policjanci z Wolina uratowali niedoszłego samobójcę Reviewed by on . Minionej nocy policjanci Zespołu Ruchu Drogowego w Wolinie uratowali mężczyznę, który usiłował odebrać sobie życie. Mundurowi niemal w ostatniej chwili odcięli Minionej nocy policjanci Zespołu Ruchu Drogowego w Wolinie uratowali mężczyznę, który usiłował odebrać sobie życie. Mundurowi niemal w ostatniej chwili odcięli Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top