poniedziałek, 25 wrzesień 2023, 04:08

Strona główna » TWOJA GMINA » Gmina Kamień Pomorski » Zatrzymany za znieważenie policjantów
Zatrzymany za znieważenie policjantów

Zatrzymany za znieważenie policjantów

niedziela, 08 maja 2016, 09:07 Kategoria: Gmina Kamień Pomorski, kronika zdarzeń

Wczoraj policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali podejrzewanego o znieważenie funkcjonariusza publicznego 47-letniego mężczyznę, który awanturował się z żoną w miejscu publicznym. Mężczyzna pił alkohol, a kiedy mundurowi interweniowali, obrzucił ich wyzwiskami. Natychmiast został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Za czyn, którego się dopuścił, grozi mu do roku pozbawienia wolności.
Wczoraj policjanci patrolujący ulice Kamienia Pomorskiego otrzymali informacje o małżeństwie awanturującym się w miejscu publicznym przy ul. A. Mistrzów Żeglarstwa.  Interweniujący policjanci usiłowali wylegitymować 47-latka. Jednak ten, nie reagował na polecenia funkcjonariuszy. Mieszkaniec Kamienia Pomorskiego nie odpowiadał na pytania, cały czas przeklinał, wyzywał i ubliżał policjantom. Patrolowcy postanowili zatrzymać nietrzeźwego mężczyznę. 47-latek został przewieziony do policyjnego aresztu. Teraz stanie przed sądem. Za znieważenie policjantów grozi mu kara do roku pozbawienia wolności.

www.kamien.policja.gov.p

Zatrzymany za znieważenie policjantów Reviewed by on . Wczoraj policjanci Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego zatrzymali podejrzewanego o znieważenie funkcjonariusza publicznego 47-letniego mężczyznę, który awanturow Wczoraj policjanci Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego zatrzymali podejrzewanego o znieważenie funkcjonariusza publicznego 47-letniego mężczyznę, który awanturow Rating: 0

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

scroll to top